koncerty

ALTARAGE | ESKHATON w Jambarze

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Wtorek, 13.08.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
35 zł
Opis wydarzenia
Altarage z Hiszpanii oraz Eskhaton z Australii zagrają 13 sierpnia w Jambarze przy ul. Kolumba 5.

 

Impurity Productions dumnie przedstawia OBLIVIIOLENCE TOUR 2019

Altarage (ES) / Season of Mist

Altarage to tajemniczy kolektyw z kraju Basków. Głośno się o nich zrobiło w 2015 r. za sprawą demo zatytuowanego poprostu „MMXV”. Rok później oczy wszystkich maniaków muzyki ekstramalnej zwróciły się z powrotem na Hiszpanię, a to za sprawą krążka „NIHL”, idąc za ciosem rok później ukazuję się "Endinghent”, który wciąga w otchłań koszmarów i pokręconych znaczeń, wywołując mnóstwo złowrogich obrazów w mózgu. Mało? Bieżący rok należy do kolejnego LP "The Approaching Roar”. Album najeżony jest czarną i dysonansową furią death metalu...Cóż wam możemy jeszcze napisać... WITAMY W NOWYM WYMIARZE DŹWIĘKOWEJ CIEMNOŚCI! Sprawdź jeśli lubisz: Irkallian Oracle, Abyssal, Portal.

Eskhaton (AUS) / Lavadome Productions

Eskhaton pochodzi z Melbourne i para się psychotycznym bestialskim death metalem! W składzie członkowie takich załóg jak Inverloch, Ignivomous i Hobb's Angel of Death. Australijczycy zadebiutowali w 2011 roku krążkiem „Nihilgoety” wydanym przez grecką Nuclear Winter Records. Trzy lata później wypuścili kolejnego pełniaka pt. "Worship Death" i zagrali pierwszą trasę u boku Herersiach poza granicami Australii. Rok 2018 przyniósł wpierw Epkę "Devilment", a następnie LP „Omegalitheos”. Wówczas Eskhaton po raz pierwszy odwiedzili Europę, grając na Brutal Assault w Czechach. W tym roku zespół planuje jeszcze więcej koncertów i długą trasę po Europie, której Wy będziecie świadkiem! Sprawdź jeśli lubisz: Diocletian, Portal, Impetuous Ritual!!

Calyptra (PL)

Świeży death metalowy projekt szczecińskich muzyków znanych wcześniej m.in. z Casus Belli czy Undertaker.

Bilety tylko w dniu koncertu w cenie 35 zł.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję