koncerty

Alpha Strategy | Wczasy w Domku Grabarza

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 15.03.2019
O której godzinie?
20:00
Za ile?
20 zł
Opis wydarzenia
Kanadyjski noise-rock Alpha Strategy i wschodząca gwiazda polskiej sceny niezależnej Wczasy. Takie zestawienie proponuje na piątek 15 marca cykl Tego Słucham w Klubie Storrady.

Alpha Strategy

Kwartet z Toronto to gitarowe zgrzyty przywołujące na myśl klasyki noise rocka takie jak Jesus Lizard, Oxbow czy Shellac. Zespół ruszył w imponującą trasę po całej Europie. Promują swój najnowszy album „The Gurgler”. To druga płyta, jaką ten zespół nagrał u Steva Albiniego. W ich muzyce znajdziemy duszny klimat małej salki prób, momentami minimalistyczne i spokojne dźwięki. Tworzą one napięcie, które trzyma słuchacza w szachu, by za chwilę eksplodować w kompletne szaleństwo.

Wczasy

Muzyka Wczasów jest jak niskobudżetowe wakacje - nieprzewidywalna. Raz uderzają zimną falą lub synth-popowym przebojem w stylu lat 80., innym razem nostalgiczną gitarową piosenką przywołującą wspomnienia z lat 90., nie stronią także od shoegazowych faktur. W maju 2018 r. ukazała się ich debiutancka płyta p.t. „Zawody”, która zdążyła już podbić serca wielu słuchaczy i recenzentów, a przez niektórych odebrana została nawet jako manifest pokoleniowy.

 

Alpha Strategy | Wczasy

piątek 15.03, 20.00

Klub Storrady (Domek Grabarza)

wstęp: 20 zł

drzwi 19.00 / koncerty 20.00

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2027441044220639/Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję