Tuż przed weekendem w Outlet Parku w Szczecinie został otwarty nowy sklep sieci Netto. To kolejna w naszym mieście placówka duńskiego detalisty przygotowana w koncepcie 3.0.

Oficjalne otwarcie miało miejsce w miniony czwartek, 11 kwietnia. Sklep został zaprojektowany zgodnie z założeniami najnowszego konceptu 3.0.

Jak czytamy w przesłanej informacji prasowej, „koncept 3.0 zakłada dostarczenie klientom wyjątkowego doświadczenia, na które składają się nastrojowa muzyka, poszerzona oferta, lepsza ekspozycja świeżych warzyw i owoców, szeroka gama produktów bezglutenowych, bezlaktozowych, bezcukrowych oraz z certyfikatem BIO, rozbudowana strefa TO GO ze świeżymi sałatkami, sokami i przekąskami, świeżo mielona kawa, a także wypiekane na miejscu pieczywo – to rozwiązania oraz asortyment, dostosowany do najnowszych trendów i potrzeb konsumentów”.

– Rozbudowa sieci sklepów Netto w koncepcie 3.0 jest dla nas priorytetem na ten rok, dlatego cieszymy się, że na mapie pojawił się właśnie kolejny sklep Netto usytuowany w galerii handlowej – podkreśla Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie jeszcze bardziej ułatwi naszym szczecińskim klientom zakupy, a przygotowana przez nas oferta oraz nowoczesny układ sklepu, sprawią, że mieszkańcy będą tu chętnie zaglądać.

Nowo otwarty sklep przy ul. Struga 42 zaprasza od poniedziałku do soboty w godz. 09:00 – 22:00, a w niedziele handlowe od 09:00 do 20:00.

Sklep Netto w koncepcie 3.0 w Szczecinie znajdziemy także przy ul. Kadłubka 39. Placówki w nowej odsłonie funkcjonują również m.in. w Policach i Goleniowie.

Sieć Netto działa w Polsce od 23 lat. W naszym kraju firma ma ponad 370 sklepów oraz trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Poza Polską sieć obecna jest w Danii, Szwecji, Niemczech.