Powoli dobiega końca wyposażanie nowego klepu sieci Lidl, powstającego w Posejdonie przy Bramie Portowej. Przedstawiciele dyskontu nie chcą jeszcze podawać konkretnej daty otwarcia, ale wiemy, że nastąpi to na początku marca. Tymczasem w Posejdonie można już robić zakupy w Super-Pharm.

– Na początku marca 2020 r. zamierzamy otworzyć nowy sklep Lidl Polska w wynajmowanej przez nas przestrzeni w budynku Posejdon w Szczecinie. Obiekt będzie oferował klientom różne rozwiązania, które podwyższą komfort dokonywania zakupów. Powierzchnia sali sprzedaży wyniesie ok. 1200 mkw., a dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie parking na kondygnacji -1. Więcej informacji przekażemy bliżej terminu otwarcia obiektu – poinformowano nas w biurze prasowym Lidla.

Super-Pharm i Lidl będą częścią niewielkiej przestrzeni handlowo-usługowej w Posejdonie. Większość przestrzeni nowoczesnego kompleksu zajmą biura, dwa hotele sieci Marriott i duże centrum kongresowe. Będzie też m.in. kantyna i kawiarnia na dachu.