Firma Vreespol to jeden z największych graczy na międzynarodowym rynku pośrednictwa pracy w branży usług rolnych. W tym roku znalazła się na prestiżowej liście Diamentów Forbesa, czyli wśród najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw. Rozwój oznacza nowe miejsca pracy.

W firmie Vreespol trwa nabór na stanowisko pracownika działu sprzedaży, który będzie mógł liczyć na 14 tys. zł wynagrodzenia podstawowego. Do tego doliczyć trzeba jeszcze prowizje od zrealizowanych celów.

Dodatkowe benefity

Pracodawca zapewnia samochód służbowy, telefon i laptop, a także wszystkie niezbędne materiały oraz wsparcie działu marketingu. W biurze trzeba pojawić się tylko raz w tygodniu. Czym dokładnie będzie się zajmował przyszły specjalista ds. sprzedaży?

„Osoba zatrudniona na tej pozycji będzie odpowiedzialna za rozwój bazy klientów w istniejących i nowych segmentach rynku w Niemczech, wykorzystując do tego nasze kanały marketingowe oraz własne, wypracowane przez siebie metody dotarcia” – czytamy w ogłoszeniu o pracę.

Wymagane jest minimum 7-letnie doświadczenie w sprzedaży, w tym doświadczenie w sprzedaży B2B. Niezbędna jest znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2 oraz prawo jazdy kat. B. Mile widziane umiejętności negocjacyjne, łatwość w budowaniu relacji z klientami oraz doświadczenie w pracy z systemami CRM, Salesforce.

Miesięczny przychód w wysokości ponad 5 mln zł

Firma Vreespol zaczynała w 1994 roku jako mała agencja usług rolnych. Dziś jest liderem w dziedzinie pozyskiwania pracowników na farmy. Na terenie Polski posiada nieruchomości rolne o łącznej powierzchni 1400 ha.

„Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że staliśmy się kluczowym graczem na rynku pośrednictwa pracy w branży usług rolnych na rynku międzynarodowym, z miesięcznym przychodem w wysokości ponad 5 mln złotych. Prężnie rozwijamy się w sektorach pośrednictwa pracy, rolnictwa, transportu i księgowości”  – podkreślają osoby zarządzające firmą Vreespol.

Fundacja na rzecz pomocy Ukrainie

Realizacja biznesowych celów idzie w parze ze społecznym wymiarem codziennej działalności. Firma Vreespol od dawna angażuje się w zmniejszenie produkowanego śladu węglowego. Jej przedstawiciele nie pozostali również obojętni wobec wojny w Ukrainie. Powołano fundację, która od pierwszych dni pomaga poszkodowanym.

– Organizujemy również transport humanitarny na granicę polsko-ukraińską. Pracownicy, okazując ogromne serca, wyruszają w trasę osobiście w ramach wolontariatu. Łącznie udało nam się przewieźć już ponad 220 osób i ta liczba ciągle rośnie. Część osób, które przywieźliśmy do Polski, została zakwaterowana w naszym biurowcu w Chojnie. Budynek musieliśmy wyremontować i przekształcić na mieszkania. Na tę chwilę przebywa tam 30 osób. Każdorazowo wraz z transportem dowozimy do granicy niezbędne zapotrzebowanie, które również trafia bezpośrednio do ludzi pozostających na terenie Ukrainy – mówią Ewa, Cornelis oraz Kars Vreeswijk, założyciele fundacji Vreespol helps Ukrainie.

Więcej informacji na stronie: Vreespol