Na przełomie kwietnia i maja 2018 r. w Galerii Kaskada zostanie otwarty sklep Carrefour. Umowa z siecią została podpisana 8 stycznia br.

Sklep Carrefour zlokalizowany będzie na poziomie -1 Galerii Kaskada.
- Carrefour w Galerii Kaskada będzie pierwszym w mieście sklepem w formacie supermarketu. Wierzymy, że odpowie on na rosnące oczekiwania konsumentów, dostarczając im bogatą ofertę produktów i zapewniając doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie – mówi Agata Kopytyńska, Dyrektor Działu Nieruchomości i Ekspansji.

Dla Galerii Kaskada podpisana umowa ma bardzo duże znaczenie. Kontrakt jest odpowiedzią na zakupowe potrzeby klientów centrum znajdującego się w sercu miasta, ale także realizacją celów biznesowych.

- Z jednej strony pozyskanie tak dużego najemcy potwierdza ugruntowaną pozycję rynkową Galerii Kaskada, a z drugiej strony wskazuje na ciągły rozwój w roli zaufanego zarządcy nieruchomości – mówi Norbert Fijałkowski, Dyrektor Centrum. Market, który wiosną zostanie otwarty w Galerii Kaskada będzie jednym z blisko 900 sklepów działających w Polsce pod szyldem Carrefour w 5 formatach (hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych, specjalistycznych oraz sklepu internetowego).

Wcześniej na poziomie -1 funkcjonowała Alma.