To będą dwa dni pełne atrakcji dla całych rodzin. Już w najbliższą sobotę i niedzielę (14 i 15 września) w Netto Arenie odbędzie się 4. edycja Targów „DZIECKO Mama Tata”.

Największe w naszym mieście targi branży dziecięcej rozpoczną się w sobotę (14 września) o godz. 10:00 i potrwają do niedzielnego wieczoru. Dla odwiedzających przygotowano mnóstwo atrakcji. Jedną z nich jest strefa dmuchańców z największymi tego typu urządzeniami w Polsce. Dmuchane zjeżdżalnie i tory przeszkód zostaną zamontowane na placu przed Netto Areną, z kolei w hali głównej przygotowano niespodziankę, czy premierową prezentację dwóch nowych dmuchańców.

Dużo będzie się działo także w hali treningowej Netto Areny, gdzie powstanie ogromna strefa sportu. Chętni przetestują tu sprzęty marki Decathlon i znajdą wszystko, co związane ze sportem: od ochraniaczy na rolki, po stroje na wf oraz dedykowane zajęcia pozalekcyjne, m.in. z piłki nożnej czy koszykówki. Strefa Decathlon to nowość tegorocznych Targów „Dziecko Mama Tata”.

Na placu przed Netto Areną poza dmuchańcami zagoszczą też food trucki, które przyjadą do Szczecina w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków. Na miejscu będzie okazja spróbować m.in.: bałkańskich burgerów, langoszy, bajgli z szarpanym mięsem, pastrami, hiszpańskich churros, dań kuchni chińskiej, meksykańskiej, a nawet jamajskiej.

W ciągu dwóch dni targów odwiedzający będą mogli zapoznać się ofertami blisko 100 wystawców z całej Polski. Na stoiskach znajdziemy np.: artykuły niemowlęce, odzież, zabawki, gry, artykuły szkolne. Nie zabraknie ofert zająć pozalekcyjnych, opieki medycznej i organizacji urodzin. Ponadto w sali konferencyjnej odbędzie się konferencja „Bezpieczne dziecko”. Organizatorzy zaplanowali również swap party, podczas którego będzie można wymieniać się z uczestnikami dziecięcymi ubrankami i dodatkami.

Dla osób dorosłych wstęp kosztuje 10 zł, ale w cenie biletu jest jednorazowe, kilkunastominutowe wejście do strefy dmuchańców oraz napój i wafelki od Netto. Dzieci do lat 15 mają wstęp bezpłatny. Darmowy będzie również parking.

Organizatorzy: HOT Rodzinka oraz Netto Arena

Partnerem Tytularnym Targów jest EuroMedis - Centrum Medyczne Szczecin

Partnerzy Targów: Decathlon Szczecin oraz Netto

Więcej informacji na: www.facebook.com/targidzieckomamatata oraz www.dzieckomamatata.pl