Trwają zapisy na wakacyjne biegi szczecińskimi bulwarami. Na biegaczy, również tych najmłodszych, czekają w tym sezonie cztery terminy.

 

W ostatni weekend czerwca rusza kolejna edycja cyklu Biegowe Bulwarove – Bieg nad Czystą Odrą w Szczecinie. Pierwszy bieg zaplanowano na sobotę, 26 czerwca. Do pokonania będzie trasa o długości 5 km wyznaczona wzdłuż Odry. Zawodnicy przebiegną dwie pętle w sąsiedztwie Dźwigozaurów i North East Mariny.

Start odbędzie się w dwóch turach. Łącznie na bieg może zapisać się 300 osób. Koszt opłaty startowej wynosi 45 zł, w cenie numer startowy, chip do pomiaru czasu i gadżety biegowe. Każdy zawodnik, który przekroczy linię mety, otrzyma pamiątkowy medal. Dla stałych bywalców przygotowano możliwość zakupu karnetu na wszystkie biegi w cenie 160 zł. W ramach karnetu zawodnicy otrzymają koszulki techniczne w gratisie. Pozostali będą mogli je nabyć w cenie 50 zł.

Dzieci też staną na linii startu

W tym roku również najmłodsi mogą wziąć udział w zawodach i wystartować w Biegach Kota Umbriagi. Zawody będą organizowane na dystansie 60 m dla dzieci z roczników 2014-2019 i na 800 m dla dzieci z roczników 2013-2008. Każdy uczestnik otrzyma numer startowy, gadżety i medal pamiątkowy po pokonaniu dystansu. Opłata startowa wynosi 40 zł, istnieje również możliwość wykupienia karnetu za 140 zł (w cenie karnetu koszulka). Koszulkę będzie można dokupić za 45 zł.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem stron:

https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/biegowe-bulwarove

https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/biegi-kota-umbriagi

Daty biegów: 26.06.; 17.07.; 14.08.; 12.09. Biegi dla dzieci będą odbywały się w tych samych terminach, co te dla dorosłych.

Szczegółowe informacje znajdziemy na stronie www.zstw.szczecin.pl.