Łona, DJ Twister, Tomasz Licak, Kuba Fiszer, Maciej Kazuba, Wojciech Rapa, Ryszard Leoszewski, to tylko część muzyków, którzy wystąpią 18 marca w Domu Kultury 13 Muz na specjalnym koncercie. Zagrają, by wspomóc finansowo Iwonę Smyk-Kazanę.

Pani Iwona, to żona znanego saksofonisty jazzowego, Marka Kazany. Jest psychologiem i przez wiele lat pomagała innym. Teraz sama potrzebuje pomocy, ponieważ w wyniku choroby straciła obie nogi. Szczecińskie środowisko muzyczne szybko podjęło działania, by zebrać fundusze na jej rehabilitację, tym bardziej, że pani Iwona zamierza wrócić do aktywności zawodowej.

Specjalny koncert, aukcje i zbiórka dla niej odbędą się w najbliższy poniedziałek, 18 marca, o godz. 19.00 w Domu Kultury 13 Muz. Na scenie pojawi się wielu znanych szczecińskich artystów. To m.in.: Łona, DJ Twister, Tomasz Licak, Kuba Fiszer, Janusz Kanapa Jędrzejewski, Wojciech Rapa, Maciej Kazuba, Kasia Buja, Chango, Wojtek Czajkowski, Ryszard Leoszewski, Krzysztof Baranowski, Krzysztof Niewirowski, Jacek Rudnicki, Ryszard Słowicki, Katarzyna Olczykowska, Patryk Matwiejczuk oraz oczywiście także sam Marek Kazana…

Wstęp jest wolny. Organizatorzy liczą na liczne datki i udział w aukcjach. Wsparcie można okazać już teraz poprzez wpłatę w Internecie na portalu pomagamy.im. Szczegóły pod linkiem: pomagamy.im/pomagamy_Iwonie

Kto chciałby przekazać jakiś przedmiot na aukcję może pisać na adres: mal.kurpiewska@gmail.com lub dzwonić na numer 502 363 575.