Black Week w CH Ster przy ul. Ku Słońcu (od poniedziałku do soboty) to nie tylko promocyjne ceny i wysokie rabaty, ale też atrakcyjne upominki. Klienci będą mogli wcielić się w rolę poławiaczy nagród w specjalnie przygotowanej platformie z prezentami.

 

W strefie foodcourt stanęła konstrukcja składająca się z platformy, której dolna część została wypełniona prezentami. Jest też specjalny mechanizm podwieszania, dzięki któremu śmiałkowie mogą własnoręcznie wyciągać nagrody.

Taki przywilej przysługuje każdemu klientowi, który w sklepach w CH Ster zrobi zakupy za minimum 200 zł. Z paragonem trzeba się udać na stoisko promocyjne w strefie foodcourt i tam przystąpić do gry.

Jej uczestnicy mają minutę na wyłowienie jednego prezentu. Najlepiej szukać tych złotych, bo oznaczają one kartę podarunkową o wartości 100 zł. Prezenty zielone to 50 zł na zakupy, a te w kolorze czerwonym – 30 zł. Karty podarunkowe można zrealizować w wybranych punktach najemców CH Ster. Dodatkowo przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Liczba nagród jest ograniczona. W konkursie obowiązują pula godzinowa nagród, pula dzienna nagród i łączna pula nagród. Ze szczegółami można zapoznać się w regulaminie dostępnym na stoisku promocyjnym.

Akcja „Złów okazję w CH Ster” potrwa do soboty 26 listopada. Stoisko promocyjne czynne jest w godzinach 11-19.

www.chster.pl