Wystarczy zrobić zakupy za 150 lub 250 zł w Atrium Molo, aby zyskać możliwość odbioru jednej z plażowych nagród, wartych kilkadziesiąt złotych każda. Bez losowania — wszystkie prezenty można odebrać od razu, na miejscu. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, jest minimalna kwota na paragonie. Do tego organizator dodaje coś jeszcze: wielbiciele aktywności w mediach społecznościowych mogą wygrać rower miejski, leżaki plażowe i parasole, wykazując się jedynie swoją kreatywnością!

Start akcji? 25 czerwca, godzina 11.00

Atrium Molo pomaga przygotować się do plażowania — tak w kilku słowach można określić sedno akcji promocyjnej. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na nagrody: przy paragonie od 150 zł jest to kosz piknikowy lub nadmuchiwany hamak. Za paragon z kwotą zakupu od 250 zł wybór jest jeszcze większy, decydować można pomiędzy: torbą plażową z kapeluszem, dmuchaną sofą lazy bag, zabawkami plażowymi lub okrągłym ręcznikiem. Organizator zastrzega, że ilość nagród jest ograniczona, dlatego do Atrium Molo warto zajrzeć już w najbliższy czwartek.

Czasu jest niewiele — zakończenie promocji 28 czerwca o 18:50

Co ciekawe, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w ramach działań marketingowych nie jest konieczne. Osoby, które jej udzielą i zdecydują się zapisać do e-newslettera, w podziękowaniu od organizatora otrzymają jeszcze jeden, dodatkowy prezent do wyboru: piłkę plażową 3D lub wodoodporne etui.

To nie koniec! Od 1 lipca pokaż, jak się bawisz z prezentami od Atrium Molo

Najbardziej emocjonujący etap akcji zacznie się wraz z początkiem kolejnego miesiąca i potrwa aż do 19 lipca. Zabawa przeniesie się w plener oraz na Facebooka, gdzie będzie można podzielić się efektami swojej fotograficznej kreatywności.

Zadanie ma polegać na przedstawieniu w akcji jednego z prezentów wybranych w ramach nagrody za zakupy. Warto wykazać się pomysłowością, bo najlepsze prace mają szansę na świetną nagrodę główną w postaci roweru miejskiego. Twórcy pozostałych wyróżnionych zdjęć otrzymają leżaki plażowe oraz rozkładane parasole plażowe.

Pamiętaj! Pierwsza część akcji w szczecińskich Pomorzanach, w Atrium Molo na Mieszka I 73! Przyjdź w dniach 25-28 czerwca i w godzinach od 11.00 do 19.00 odbierz nagrodę rzeczową, przysługującą za wydane 150 lub 250 zł. Ilość prezentów ograniczona, nie zwlekaj!

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

Szczegółów drugiego etapu szukaj na Facebooku oraz stronie internetowej Atrium Molo:

https://www.facebook.com/AtriumMolo

https://atrium-molo.pl/