Zakład Wodociągów i Kanalizacji musi usunąć awarię na ul. Kniewskiej przy ul. Lubczyńskiej. W związku z tym zajęty zostanie jeden pas drogi, a kierowców czekają utrudnienia w ruchu. Trasy zmienią też autobusy komunikacji miejskiej.

- W związku z naprawą kanalizacji przewidujemy zamknięcie całej szerokości drogi, co będzie skutkować brakiem możliwości przejazdu pojazdów na ul. Kniewską od strony ul. Lubczyńskiej. Za utrudnienia przepraszamy – informuje Szymon Wasilewski, rzecznik prasowy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego.

Prace, a co za tym idzie utrudnienia mają potrwać do sobotniego wieczora (do godz. 18:00). W tym czasie autobusy linii C, 77, 96 522 zmienią trasy. Te jadące w kierunku Osiedla Kasztanowego będą zawracać przez tymczasową pętlę autobusową zlokalizowaną na wysokości przystanku "Kniewska", dalej pojadą ul. Goleniowską, Lubczyńską i od przystanku "Załom nż" swoją stałą trasą. Z kolei autobusy kursujące w kierunku Osiedla Dąbie od przystanku "Załom nż" pojadą ul. Lubczyńską, Goleniowską, Kniewską, zawrócą przez tymczasową pętlę autobusową zlokalizowaną na wysokości przystanku "Kniewska" i od przystanku "Kniewska" swoją stałą trasą.