Nowoczesny sprzęt, własna szlifiernia, doświadczony zespół specjalistów i szeroki wybór opraw. To atuty, którymi chce przyciągnąć klientów nowy salon optyczny Okooptyk przy pl. Lotników 3B. Każdy będzie mógł też skorzystać z licznych promocji.

Okooptyk chce połączyć szeroki wybór asortymentu, dostępny do tej pory najczęściej tylko w dużych „sieciówkach”, z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Salon działa od niedawna, ale tworzą go doświadczeni pracownicy, którzy branżę optyczną znają od co najmniej kilkunastu lat.

Najnowocześniejszy sprzęt, którego brakuje w wielu innych salonach

Na miejscu można wykonać badanie optometryczne, pozwalające dobrać odpowiednie soczewki. Specjaliści pracują tutaj na najnowocześniejszym sprzęcie, który daje gwarancję, że wynik badania będzie bardzo dokładny.

- Mamy np. możliwość przeprowadzenia badania autorefraktometrem z tomografią rogówki. Niewiele gabinetów, specjalizujących się w badaniach pod kątem okularów, ma takie badanie w swojej ofercie. A ma ono wielkie znaczanie. Pozwala lepiej dopasować szkła i soczewki kontaktowe. Widzimy też, czy nie dzieje się coś złego z okiem i możemy wysłać takiego pacjenta prosto do lekarza okulisty – mówi Anna Sokołowska, kierownik salonu optycznego Okooptyk.

Okulary w pół godziny i soczewki ortokorekcyjne

Dobrze wyposażone jest również laboratorium. Na miejscu jest szlifiernia, co również jest rzadkością w podobnych salonach, nie należących do wielkich sieci. To daje duże możliwości i często pozwala na błyskawiczne wyrobienie okularów.

- Jeśli soczewki są na miejscu, w ciągu 30 minut jesteśmy w stanie przygotować okulary. Zarówno wtedy, gdy klient przyjdzie ze swoją receptą, ale również wówczas, gdy wykonujemy badania w naszym gabinecie – podkreśla Anna Sokołowska.

W ofercie salonu są oczywiście również soczewki kontaktowe, zarówno jednodniowe, jak i miesięczne. Dodatkowo, wkrótce w Okooptyk będzie można kupić również soczewki ortokorekcyjne, które pozwalają na zmniejszenie wady wzroku.

Załatwią każdy możliwy model opraw

Salon mieści się w przestronnych pomieszczeniach przy pl. Lotników 3B. Wybór opraw do okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych jest ogromny. Przewidziano nawet specjalny kącik dla dzieci, gdzie oprawki i lustro są nieco niżej, więc najmłodsi mogą je samodzielnie przymierzyć (jest też ortoptystka, specjalizująca się w badaniu dzieci). W ofercie znajdują się zarówno oprawy w przystępnych cenach, jak i renomowane marki najbardziej znanych firm.

- Jeśli komuś będzie zależeć na konkretnym modelu, a nie znajdzie go u nas, wykonamy dla niego specjalne zamówienie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy ma inne potrzeby, a chcemy pomóc wszystkim, żeby wyszli z naszego salonu zadowoleni i długo cieszyli się z nowych okularów – tłumaczy Anna Sokołowska.

Bezpłatne badanie wzroku i druga para gratis

W najbliższym czasie Okooptyk szykuje promocje dla wszystkich klientów. Każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, nawet jeśli nie zdecyduje się później na zakup okularów w salonie.

Rabaty cenowe za okulary i soczewki przewidziane są dla każdej grupy wiekowej. Specjalne promocje szykowane są m.in. dla seniorów i studentów. W dodatku każdy klient otrzyma drugą parę okularów gratis.

Ze szczegółami oferty można się zapoznać w salonie oraz na fanpage https://www.facebook.com/okooptykexpress/.

Salony optyczne mogą być otwarte mimo ostatnich obostrzeń. Działają w reżimie sanitarnym, wszystkie powierzchnie są regularnie dezynfekowane po każdym kliencie.

 

Plac Lotników 3b

70-414 Szczecin

Telefon: 500 244 245

E-mail: oko@optykexpress.pl

https://www.facebook.com/okooptykexpress/