To będzie nie lada gratka dla moli książkowych, którzy będą mogli uzupełnić swoje domowe biblioteczki za niewielkie pieniądze. Jak zapowiadają organizatorzy, czytelnicy w każdym wieku z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Już w najbliższą sobotę (11 czerwca) w „Pleciudze” odbędzie się XXI Kiermasz Książki Przeczytanej.

 

Każda edycja Kiermaszu Książki Przeczytanej przyciąga tłumy szczecinian. Podczas wydarzenia można kupić książki w atrakcyjnych cenach (nie mogą one przekraczać 50% ceny okładkowej). Znajdzie się coś zarówno dla młodych czytelników, młodzieży i dorosłych, fanów kryminałów, fantastyki czy beletrystyki. Wytrawni poszukiwacze dobrych okazji mogą znaleźć tytuły nawet za 1 zł!

Jak informują organizatorzy, jeżeli pogoda dopisze, wydarzenie odbędzie się przed Teatrem Lalek Pleciuga przy fontannie, a w przypadku niesprzyjającej aury kiermasz zostanie przeniesiony do holu teatru.

– Zapraszamy w godz. 10:00-13:00 czytelników w każdym wieku. Zapewniamy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – obiecują organizatorzy. Wstęp na kiermasz jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie i w regulaminie: http://www.szczecinczyta.pl/xxi-kiermasz-ksiazki-przeczytane/

Organizatorami wydarzenia są: portal SzczecinCzyta.pl, Szczecindladzieci.net.pl, Teatr Lalek „Pleciuga” w Szczecinie.