W ostatni weekend września wraca chilloutowa strefa Roofa. Fanów sportu zaprasza na transmisję najważniejszych meczów Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn, miłośników kina na pokazy świetnych filmów, a dzieci na projekcje ich ulubionych bajek. Wstęp jak zawsze jest bezpłatny.

Roofa to chilloutowa strefa, która od początku wakacji funkcjonowała na parkingu Galerii Handlowej Turzyn. W najbliższy weekend zaprasza na wieczory w sportowo-filmowym klimacie, ale już w nowej lokalizacji – do lokalu przy salonie Reserved na pierwszym piętrze galerii.

W sobotę i niedzielę (28 i 29 września) będzie można tu obejrzeć najważniejsze mecze Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn 2019 – mecz o 3. miejsce oraz wielki finał! Każdy chętny będzie mógł również wziąć udział w turnieju piłkarzyków oraz skorzystać z oferty gastronomicznej. Bistro pod 8-ką zaserwuje idealne do meczu przekąski oraz zimne napoje.

Oprócz sportowych emocji na odwiedzających czekają projekcje kinowych hitów: „Avengers: Wojna bez granic” oraz „Narodziny Gwiazdy” z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem w rolach głównych. Z kolei dzieci już od godz. 15:00 będą mogły obejrzeć swoje ulubione bajki: "Króla Lwa" i "Angry Birds".

Wstęp jest bezpłatny. Dodatkowo, pierwsze 100 osób, które pojawi się w Roofie w sobotę i pierwsze 100 osób, które pojawi się w niedzielę otrzyma darmowe piwo.

HARMONOGRAM:

28 września (sobota):

15:00 – POKAZY BAJEK DLA DZIECI: "ANGRY BIRDS"

18:00 – TRANSMISJA MECZU ME W SIATKÓWCE O TRZECIE MIEJSCE

21:00 – POKAZ FILMU „AVENGERS: WOJNA BEZ GRANIC”

29 września (niedziela):

15:00 – POKAZY BAJEK DLA DZIECI: "KRÓL LEW"

17:30 – WIELKI FINAŁ ME W SIATKÓWCE MĘŻCZYZN

20:30 – POKAZ FILMU „NARODZINY GWIAZDY”