Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Dział Edukacji TRAFO Trafostacji Sztuki w Szczecinie przygotował specjalny konkurs dla dzieci pod hasłem "Niemożliwe Dzieło Sztuki".

Konkurs z okazji Dnia Dziecka: „Niemożliwe Dzieło Sztuki”

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku do 10. roku życia. Do zadania konkursowego należy zinterpretowanie myśli przewodniej: Niemożliwe Dzieło Sztuki. Można to zrobić w dowolny sposób i przy użyciu dowolnej techniki. Może to być obraz, rzeźba, instalacja, utwór muzyczny… Co tylko przyjdzie Wam do głowy!

Wykonaną pracę należy sfotografować i/lub nagrać krótki filmik, a następnie przesłać na adres mailowy: edukacja@trafo.art, wraz z danymi autora i numerem telefonu opiekuna. Termin nadsyłania prac upływa 29 maja 2020 r.

Trzy prace zostaną nagrodzone książkami. Zwycięzców wybierze jury złożone z pracowników Trafostacji Sztuki. Jeśli wybór będzie zbyt trudny, zwycięzcy zostaną wyłonieni drogą losowania. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w Dniu Dziecka, tj. 1 czerwca 2020 r. Nagrody będzie można odebrać w księgarni w strefie wejściowej TRAFO – oczywiście z zachowaniem wszystkich reguł bezpieczeństwa. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowanie pracy w albumie na Facebooku, wraz z podaniem imienia i nazwiska autora.

Dzień Dziecka w TRAFO Books & Coffee: Promocja na książki i artykuły dziecięce

Jeśli nie macie pomysłu na prezent z okazji Dnia Dziecka, TRAFO chętnie Wam jakiś podrzuci. Od 26 do 31 maja można skorzystać ze specjalnej promocji TRAFO Books & Coffee, obejmującej książki i artykuły dziecięce (gry, puzzle, zabawki). Można je zakupić z 20% zniżką. Jest w czym wybierać!