To coś dla tych, którzy szukają miejsca oferującego wysokiej klasy usługi oraz fachowe doradztwo. Kupno auta to niełatwa decyzja, dlatego specjaliści pomogą podjąć tę właściwą.

Po 11 miesiącach budowy, dealer BMW i MINI Bońkowscy zawitał także na Prawobrzeżu. Nowy punkt, który powstał przy ul. Hangarowej 17, ma pomóc w osiągnięciu miana lidera segmentu premium w województwie zachodniopomorskim.

Nowy salon oferuje klientom samochody marek BMW, MINI oraz samochody używane Premium Selection, jak również w pełni wyposażony autoryzowany serwis samochodowy.

– Salon został wybudowany w najwyższym reżimie ecobuildingu, z zastosowaniem instalacji fotowoltaicznej oraz wysoką izolacyjnością cieplną ścian i dachu, która pozwala na duże oszczędności energetyczne. W obiekcie znajdują się także ręczne i automatyczne myjnie z odzyskiem wody nawet do 80% – mówi Angelika Sawicka, Dyrektor Zarządzająca BMW MINI Bońkowscy. – Do tego własna oczyszczalnia oraz zastosowanie bakterii pozwalających na ponowne wprowadzenie wody do obiegu. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które plasuje obiekt wśród najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce.

W salonie znajdziemy stanowiska sprzedażowe, oferujące usługi finansowania i ubezpieczenia oraz stanowiska serwisowe. Oko klientów ucieszy aż 9 wyeksponowanych modeli samochodów BMW oraz 4 samochodów MINI, w tym również modeli elektrycznych i hybrydowych.

Salon na prawobrzeżu Szczecina może pochwalić się unikatowym elementem wykończenia wnętrza. Jest nim mural przedstawiający ulubiony samochód Elvisa Presley’a – BMW 507, wyprodukowany w serii limitowanej w latach 50.

Grupa Bońkowscy ma prawie trzydziestoletnie doświadczenie, a na szczecińskim rynku obecna jest od 2007 roku. To łącznie 6 obiektów w trzech miastach i 260 miejsc pracy. Roczna sprzedaż sięga 4 tysięcy sztuk. W swojej ofercie ma takie marki jak: BMW, MINI. Jaguar, Toyota czy Hymer.