Kameralna lokalizacja w otulinie Puszczy Bukowej z widokiem na rozlewisko Odry. Na Wzgórzach Daleszewskich (10 minut od Szczecina) pozostały trzy ostatnie działki pod zabudowę jednorodzinną.

„Tylko my oferujemy tutaj działki pod zabudowę”

Ostatnie działki mają: 1 360 m2, 1 027 m2 i 1 255 m2. Są w pełni uzbrojone, z wykonanymi przyłączami wody, kanalizacji i prądu. Potencjalny kupiec może więc niemal od razu przystąpić do budowy.

– W tej okolicy to jedyna taka możliwość. Tylko my oferujemy tutaj działki pod zabudowę. Zainteresowanie tymi nieruchomościami jest bardzo duże. Bardzo szybko sprzedaliśmy 11 z 14 oferowanych przez nas działek – mówią przedstawiciele inwestora.

„Teren zamknięty lasem, zero obcych ludzi czy obcych samochodów”

Wzgórza Daleszewskie położone są tuż za południową granicą Szczecina. W pobliżu trasy prowadzonej w kierunku Gryfina, ale są wystarczająco od niej oddalone, by zapewnić ciszę i spokój.

– To kameralne miejsce otoczone Puszczą Bukową, w odległości zaledwie 10 minut od Szczecina. Teren zamknięty lasem, zero obcych ludzi czy obcych samochodów. W pobliżu nie brakuje urokliwych miejsc na spacery, są liczne szlaki turystyczne. Olbrzymim atutem tej lokalizacji jest położenie na wzgórzu. Z okien wybudowanych tam domów będzie rozciągał się piękny widok na rozlewisko Odry, ze wzgórzami Siadła Górnego w tle – opowiadają przedstawiciele inwestora.

Pewna inwestycja w czasach szalejącej inflacji

Przy rosnącej inflacji nieruchomości pozostają najpewniejszą inwestycją kapitału. Dodatkowo pandemia sprawiła, że rośnie popyt zwłaszcza na domki jednorodzinne i działki budowlane pod miastem.

Tendencja na rynku nieruchomości pokazuje, że wartość działek budowlanych powinna cały czas rosnąć. Dlatego coraz częściej kupowane są one w celach wyłącznie inwestycyjnych. Najbardziej rozchwytywane są te w najatrakcyjniejszych lokalizacjach.

Więcej informacji o Wzgórzach Daleszewskich można znaleźć na oficjalnym fanpage'u:

https://www.facebook.com/wzgorzadaleszewskie