Ponad 200 występów w halach i salach koncertowych we Włoszech, Szwajcarii i Niemczech! Wszędzie bardzo dobre opinie widzów i relacje prasowe! Nie ma wątpliwości, że jeśli ktoś lubi muzykę brytyjskiej legendy, to ten show jest stworzony dla niego! Grupa Pink Floyd History już 25 stycznia wystąpi w hali Netto Arena.

Fascynująca klasyka

Nazwa tej legendarnej grupy pochodzi od dwóch mistrzów bluesa – Pinka Andersona i Floyda Councila. Zespół został założony w 1965 roku w Londynie i działał z przerwami do 2014 roku. Na całym świecie sprzedał ponad 250 milionów albumów i wywarł wielki wpływ na muzykę rockową ostatnich dziesięcioleci. Takie płyty jak „Dark Side of The Moon”, „Animals” czy „The Wall” to genialna klasyka, fascynująca nie tylko starszych fanów, którzy poznawali te kompozycje „na bieżąco”, ale też młodszych słuchaczy, odkrywających je dopiero teraz. To zespół, który dosłownie i w przenośni łączy pokolenia.

Piękna oprawa świetlna

Dlatego możliwość usłyszenia najlepszych utworów Pink Floyd na żywo, to duża atrakcja. Zespołów, które wykonują te kompozycje jako tribute bandy jest wiele, ale tylko niektóre są godne uwagi. Należy do nich formacja Pink Floyd History. Na praktycznie każdym jej występie można podziwiać piękną oprawę świetlną, imponujące wizualizacje i bardzo precyzyjnie interpretacje tego, co znamy dobrze z płyt brytyjskiej legendy, w tym wspaniałe solówki gitarowe! Szczecinianie zobaczą taki show już 25 stycznia w hali Netto Arena w ramach pierwszej trasy tej grupy po Polsce!

Niezapomniana lekcja historii rocka

W repertuarze koncertu znajdą się oczywiście utwory z całej historii Pink Floyd. Pierwsze lata reprezentują np. kompozycje „Arnold Lane”, ”See Emily Play” czy ”Astronomy Domine”. Z pewnością zabrzmią też późniejsze, bardzo znane numery, jak „Time”, „Money”, „Shine On Your Crazy Diamond”, „Confortmably Numb” czy „Another Brick In The Wall”. Można się spodziewać także utworów z lat 80. i 90. – takich jak „Learning To Fly” czy “High Hopes”. Wszystko to, czego oczekują fani, powinno więc być spełnione, co może być niezapomnianą lekcją historii rocka!

Bilety wciąż dostępne

Biletów jest już coraz mniej, szczególnie tych w dalszych sektorach, dlatego warto zapewnić je sobie wcześniej. Można je kupić na stronie: http://bit.ly/PinkFloydSzczecin