Szczecin Tattoo Convention to dwa dni pełne atrakcji i to nie tylko dla chcących zrobić sobie tatuaż. Do Szczecina przyjechało blisko 150 artystów tatuażu z całej Polski, Europy, a nawet Meksyku, Korei i Brazylii. Podczas ich pracy dużo się dzieje: organizowane są konkursy i pokazy takie jak fire show, pokaz barmański czy połykanie mieczy. Na zewnątrz czekają food tracki, a w środku stoiska z napojami. Na wieczór zaplanowane są koncerty.

Szczecin Tattoo Convention to połączenie sztuki i rozrywki o niepowtarzalnym klimacie. Na stoiskach rozstawionych w całej hali Azoty Arena można poznać nie tylko setki wzorów tatuaży, ale też podglądać powstawanie malunku na ciele na żywo. Okazało się to bezkonkurencyjną atrakcją, przychodzący do Azoty Areny z ciekawością otaczali stoiska i przyglądali się jak powstaje tatuaż. Wśród męskiego grona, popularnością cieszyła się też część fryzjerska i ta dla „brodaczy”.

Impreza nie tylko dla miłośników tatuażu

Nie wszystkie stoiska zajęte są przez studia tatuażu, na niektórych można znaleźć ciekawe gadżety, pełne charyzmy ubrania, biżuterię albo kupić naturalny kosmetyk. W międzyczasie można wyruszyć do strefy gastro, oddać się beztrosce w strefie chilloutu albo poszaleć na rampie skateboardowej. Organizatorzy pomyśleli też o najmłodszych i przygotowali dla nich atrakcje i specjalną strefę z animatorem.