To doskonała okazja, by znaleźć nową pracę. W jednym miejscu i czasie będzie można spotkać i porozmawiać z przedstawicielami kilkudziesięciu różnych firm ze Szczecina i regionu. Już w środę, 16 października, odbędą się Targi Pracodawców.

Będzie to już czwarta edycja tego wydarzenia, która ponownie odbędzie się w zlokalizowanym w samym centrum miasta Hotelu Novotel przy ul. 3 Maja 31. Targi zaplanowano w środę, 16 października, w godz. 10:00 – 16:00. Wstęp jest bezpłatny.

– Naszym celem jest pomoc zachodniopomorskim pracodawcom w zaprezentowaniu swojego potencjału i budowaniu renomy na rynku oraz wspieranie dobrych, odpowiedzialnych pracodawców w znalezieniu najbardziej utalentowanych pracowników – mówi Agnieszka Stańczyk, koordynator wydarzenia.

W targach weźmie udział ponad 30 wystawców. Wśród nich będą obecne między innymi takie firmy jak: wiodący producent łopat do turbin wiatrowych LM Power Wind, pionier na rynku logistyki kontraktowej Fiege czy największy producent urządzeń niskonapięciowych Noratel. Swój udział w wydarzeniu potwierdziły też tak znane przedsiębiorstwa jak np.: Leroy Merlin, Netto, DB Port Szczecin, Concentrix, Amazon, GBS Bank, Novotel, Biedronka, Deloitte, RTV Euro AGD czy DGS.

Do udziału w targach organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych. Jak zaznaczają, 16 października w hotelu Novotel pracodawcy będą szukać nie tylko specjalistów z doświadczeniem, ale również osób chętnych do przyuczenia się, odbycia praktyk lub stażu. Na miejscu będzie można nie tylko porozmawiać o możliwościach zatrudnienia, ale także bezpośrednio aplikować na wybrane stanowisko. Na tzw. szybkie rekrutacje zostanie udostępniony osobny pokój. Warto więc zabrać ze sobą co najmniej kilka egzemplarzy CV.

Ponadto odwiedzający targi będą mogli skorzystać również z bezpłatnych warsztatów i konsultacji. Będzie można dowiedzieć się, jak poprawnie napisać CV, jak przygotować odpowiedni makijaż na rozmowę kwalifikacyjną czy jak zrobić dobre wrażenie na przyszłym pracodawcy.

Organizatorem targów jest Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego. Wydarzenie patronatem honorowym objęli Marszałek Województwa Olgierd Geblewicz oraz Prezydent Miasta Szczecina Piotr Krzystek.

Portal wSzczecinie.pl jest patronem medialnym targów.

Wstęp jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www.targipracodawcow.pl