Już w czwartek rusza kolejna edycja Szczecińskiego Przeglądu Autorskich Kabaretów! Jako że stałej widowni kabaretów, jak i sympatyzującym okazjonalnie, przedstawiać tegorocznych artystów nie trzeba, bo i peany na ich cześć końca by nie miały. Ograniczeni czasowo, nikogo swoimi uwagami nie ograniczając, codziennie na 3 dni przed każdym dniem festiwalu, w 3 zdaniach przybliżymy Wam sylwetki kabaretów, które zobaczycie w poszczególnych dniach przeglądu. Dnia pierwszego (czwartek, 15.11.2012), SZPAK-a zainaugurują:

- kabaret Czesuaf

Ten poznański kabaret w zeszły weekend poprowadził warsztaty kabaretowe z szczecińską młodzieżą,  z którą to ponoć niezwykle zdolną, szykuje równie niezwykłą inaugurację tegorocznej edycji SZPAK-a. Tego też wieczoru obejrzymy ich program zatytułowany "Program na Życzenie". Niewątpliwie życzymy go sobie obejrzeć!

- kabaret Adin

Po półtorarocznej przerwie powraca, w nieco zmienionym składzie, ale "wódz" pozostał ten sam. Niezmiennie, niepodzielnie - Władysław Sikora! I właściwie tak wielkie nazwisko przed tym wykrzyknikiem powoduje, że dalszy opis jest zbędny.

Zapraszamy w czwartek na godz. 19.00 do Klubu P1erwsze Miejsce, a po więcej informacji i szczegółowy rozkład jazdy na każdy dzień, odsyłamydo naszego kalendarza wydarzeń.

Zobacz też:

SZPAKujemy na miesiąc przed przeglądem