Grzańce, pierniki, bombki i inne ozdoby świąteczne. Coroczny Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy na stałe wpisał się w przedświąteczną aurę w naszym mieście. Tegoroczna edycja – choć inna – ma ogromne znaczenie w tych trudnych czasach. Będzie to kontynuacja akcji Szczeciński Lokalny Solidarny na Święta.

 

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy w wersji online ułatwi mieszkańcom znalezienie wyjątkowych prezentów, a lokalnym przedsiębiorcom da szansę na zarobek. Już od 4 grudnia br. będzie można zrobić świąteczne zakupy za pośrednictwem strony www.jarmark.szczecin.eu. Tam w jednym miejscu znajdziemy oferty szczecińskich gastronomików oferujących wigilijny catering, rękodzielników i ich niepowtarzalną biżuterię, florystów z oryginalnymi stroikami czy wizażystów z voucherami na swoje usługi. Jarmark to idealne miejsce na znalezienie podarków dla chociażby kolekcjonerów gadżetów z Dźwigozaurami!

Jak to będzie wyglądać?

Na mapie wirtualnego Jarmarku znajdą się domki – nawiązujące do straganów widzianych w Alei Kwiatowej – z nazwami konkretnych przedsiębiorców i krótkim opisem ich oferty oraz informacje, czy zakupy będzie można zrealizować przez Internet, telefonicznie czy stacjonarnie w siedzibie przedsiębiorcy.

– Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w wersji online będzie ogromnym wsparciem dla lokalnych przedsiębiorców. Dzięki kampaniom promocyjnym, m.in. spotom reklamowym, mediom społecznościowym, radiu i telewizji dotrzemy do mieszkańców Szczecina, którzy tegoroczne święta przygotują lokalnie – wspólnie z małymi przedsiębiorcami z własnego podwórka – mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Jarmark będzie dostępny od 4 grudnia 2020 do 31 stycznia 2021.