Najpopularniejsze standardy muzyczne, swing i aranżacje muzyki filmowej popłyną wprost ze złotej sali symfonicznej. Największe jazzowe przeboje w doskonałych interpretacjach wprowadzą tanecznym krokiem w nowy 2021 rok.

 

Sylwester w Filharmonii w Szczecinie to od wielu już lat wspaniała, muzyczna zabawa. Do tej pory bawiono się już przy przebojach lat dwudziestych, hitach końcówki minionego stulecia, a rok temu można było poczuć się jak na wiedeńskim balu. Tegoroczna propozycja jest równie ciekawa!

Tym razem Filharmonia zaprasza na niesamowity wieczór pełen przebojów światowego jazzu w wykonaniu Szczecin Philharmonic Big Band oraz gości: Roberta Majewskiego (trąbka), Macieja Sikały (saksofon) oraz Cezarego Konrada (perkusja).

Bywalcy Filharmonii znają doskonale big band z żywiołowych i pełnych muzycznego temperamentu koncertów, a teraz wszyscy pozostali będą mogli poznać artystów bez wychodzenia z domu.

Transmisja koncertu dostępna będzie na livefilharmonia.szczecin.pl w czwartek, 31 grudnia, o godzinie 20:00. Dostęp do platformy kosztuje 10/20 zł.