Wiosnę nie tylko czuć już w powietrzu, ale także widać na wystawach sklepowych i wieszakach. Sklepy coraz odważniej prezentują propozycje na zbliżający się sezon i wiele wskazuje na to, że modne będą pastele, odważne kolory i tzw. total looki, czyli stylizacje polegające na ubieraniu się od stóp do głów w jeden kolor. Jak mówi stylistka Galaxy, Joanna Szewczak, teraz jest najlepszy czas, by kompletować garderobę na pierwszą część wiosny, a bieżące kolekcje zaoferowane przez sklepy, które znajdziecie w CHR Galaxy, są bardzo obiecujące!

Pastele, kolory i overlooki! To nosimy na wiosnę!

– Mam nadzieję, że mieszkańcy naszego miasta będą podążać za trendami z europejskich wybiegów i pokochają pastele. W tym sezonie modne będą kolory bajkowe, wiktoriańskie, delikatniejsze. Oryginalne, ale jednocześnie pasujące do elementów garderoby, które mamy już w swoich szafach. Ubieranie się od stóp do głów w jeden kolor to obecnie mój ulubiony trend. Łączenie zbyt dużej liczby różnych barw i dodatków w tym sezonie nie jest trendy – zdradza Joanna Szewczak.

W modzie męskiej najważniejszym kierunkiem wiosny jest powrót do natury. Jak mówi Joanna Szewczak, panowie są coraz bardziej świadomi stylizacji, coraz chętniej sięgają po odważniejsze i oryginalniejsze ubrania, jak np. kwieciste koszule, kolorowe krawaty czy niestandardowe obuwie.

Ważne jest, by bardziej dbali o jakość, a oferty dostępnych w Szczecinie sklepów zawierają stroje uszyte z dobrej jakości materiałów. Panie są zdecydowanie odważniejsze, jeżeli chodzi o stylizacje: – Trzymanie się trendów to jedno, a samopoczucie i pewność siebie to drugie. Zawsze zachęcam klientki do eksperymentów, np. noszenia marynarek z ostro zakrojonymi ramionami czy różnych kombinacji z formą ubrań – dodaje stylistka.

Zakupy ze stylistką? W Galaxy to nic nie kosztuje!

Według projektantów mody właśnie ten sezon pobudza w nas największą kreatywność, jeżeli chodzi o dobór stylizacji. Joanna Szewczak to potwierdza: – Ulice Szczecina są coraz modniejsze. Widać, że mieszkańcy kochają modę – mówi Joanna Szewczak.

Stylistka przekonuje, że zarówno młodzi, jak i osoby starsze w ostatnim czasie chętniej podglądają modę w innych europejskich stolicach. Nie bez znaczenia jest także dostęp do dobrej jakości ubrań, które można skomponować w idealną stylizację. Joanna Szewczak jako stylistka blisko współpracuje z CHR Galaxy. Klienci centrum mogą bezpłatnie skorzystać z jej porad, a nawet udać się na zakupy z jedną z najbardziej rozchwytywanych szczecińskich blogerek.

– Galaxy ma bardzo szeroki wachlarz możliwości zakupowych zarówno dla pań, jak i dla panów. Cenowo i stylowo dla każdego klienta możemy wybrać tu sklepy, w których będziemy w stanie przygotować kompletną stylizację. Dla mnie jako konsultantki jest ważne, by w kilkadziesiąt minut odwiedzić tyle sklepów, by klient miał poczucie, że wybrał ubrania, które pokocha, w których będzie czuć się świetnie i w których dumnie wyjdzie do pracy czy na spotkanie towarzyskie. Galaxy w stu procentach daje nam taką możliwość – mówi Joanna Szewczak.

Jak umówić się na spotkanie ze stylistką? Wystarczy odwiedzić stronę internetową https://www.galaxy-centrum.pl/stylistka, wybrać dogodny termin oraz przesłać zgłoszenie z wypełnioną ankietą. Następnie umówione zostanie spotkanie, w czasie którego klienci Galaxy będą mogli skorzystać z doradztwa Joanny Szewczak. To nic nie kosztuje, a pozwala ponownie odkryć, jak wielką przyjemnością mogą być zakupy!