Rowerem stacjonarnym po mieście? Żaden problem! Już w tę niedzielę w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska na Rowery” wystartuje czterogodzinny rajd „Rowerowa Fontanna”.

 

Już w ten weekend rozpocznie się ogólnopolska akcja „Polska na Rowery”, w całym kraju będą trwały różnego rodzaju rowerowe atrakcje, także w Szczecinie.

Czterdzieści stacjonarnych rowerków zostanie ustawionych w ogródku letnim klubu Avanti, w Alei Fontann (al. Papieża Jana Pawła II 43). O godzinie 10.00 rozpocznie się czterogodzinny rajd. W rytm energetycznej muzyki zajęcia poprowadzą profesjonalni instruktorzy fitness z klubów Pure i Universum.

Pomysłodawcami i organizatorami wydarzenia są Piotr Sudoł i Zbigniew Sas, inicjatorzy m.in. przedsięwzięcia "Afryka Nowaka".

Zależy nam na tym, aby w Szczecinie działo się jak najwięcej. Obydwaj jesteśmy ambasadorami miasta Szczecina i osobami kojarzonymi w mieście z licznymi rowerowymi projektami podróżniczymi i nie tylko. - tłumaczą organizatorzy.

Aby wziąć udział w czterogodzinnym rajdzie trzeba się zapisać pod numerem 609600789. Koszt niedzielnego treningu z profesjonalnymi instruktorami to 25 zł. Więcej informacji na temat wydarzeń, które w rowerowy weekend będą miały miejsce można odnaleźć na stronie www.polskanarowery.sport.pl