Mecze Pogoni 04 zawsze wypełnione są atrakcjami dla całych rodzin. Nie inaczej będzie w niedzielę 19 maja (g. 16), gdy szczecinianie podejmować będą w rozgrywkach ekstraklasy futsalu Red Dragons Pniewy. Bezpłatny jest nie tylko wstęp, ale również słodkie niespodzianki dla dzieci – tysiąc lodów, tysiąc pączków i tysiąc porcji waty cukrowej.

Futsal to bardzo widowiskowa dyscyplina. Wystarczy powiedzieć, że w trzech ostatnich meczach Pogoni 04 padły aż 23 bramki. Szczecinianie ostatnich kolejek sezonu zasadniczego nie mogą odpuszczać, bo szykują formę na mecze barażowe o utrzymanie w ekstraklasie. Starcie z wyżej notowanym Red Dragons Pniewy (7. miejsce w tabeli) będzie dobrym sprawdzianem.

Nudzić na meczu nie powinny się nawet najmłodsze dzieci. Poza emocjami sportowymi czekać będą na nie stoiska z watą cukrową i lodami, a także świeże pączki. Każdy ze smakołyków w okrągłej liczbie tysiąca sztuk.

- Dla nikogo nie zabraknie naszych słodkości. Pamiętajcie, w tym dniu cały Szczecin w Netto Arenie – zachęcają organizatorzy.

Początek meczu Pogoni 04 Szczecin z Red Dragons Pniewy w niedzielę 19 maja o godzinie 16:00 w hali Netto Arena przy ul. Szafera 3/5/7 w Szczecinie.