Kino Helios proponuje kolejne seanse w ramach Kina Kobiet. Dokładnie 9 grudnia w CHR Kupiec, a dwa dni później w Outlet Parku zaprezentowana w tym cyklu zostanie nowa komedia Filipa Zylbera pt. "Jak poślubić milionera?" Mamy dla Was bilety na te pokazy!

Główne bohaterki filmu "Jak poślubić milionera?" są bardzo zdeterminowane. Nie mają czasu na szukanie partnera metodą „chybił - trafił”... Zapisują się zatem na kurs gwarantujący znalezienie "drugiej połowy". Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a co jest niedozwolone na pierwszej randce? Na te pytanie widzowie mogą znaleźć odpowiedź w nowej komedii wyreżyserowanej przez Filipa Zylbera. W obsadzie znalazły się m.in.: Małgorzata Foremniak, Justyna Steczkowska, Michał Malinowski i Małgorzata Socha.

Na panie, które wezmą udział w projekcjach Kina Kobiet w kinie Helios, czeka wiele atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. Do zdobycia są m.in.: vouchery do stylistki i wizażystki, zaproszenia na seanse saunowe, zaproszenia na kolację do szczecińskich restauracji, zestawy kosmetyków i wiele innych prezentów.

KONKURS:

Dla naszych czytelników mamy aż 5 podwójnych zaproszeń do wykorzystania na jeden z tych seansów. Zdobędą je te osoby, które jako pierwsze udzielą prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie:

"Za jaki film Filip Zylber otrzymał Złote Lwy na festiwalu w Gdańsku w kategorii reżyserski debiut?"

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkurs@wszczecinie.pl. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową i poinformujemy jak odebrać wygraną.