Przedświąteczne zakupy w CH Ster przy ul. Ku Słońcu to szansa na atrakcyjne nagrody rzeczowe. Do 23 grudnia można zbierać pieczątki i wymieniać je na zestawy kosmetyków, artykuły elektroniczne, zabawki czy artykuły do domu.

 

Dla klientów CH Ster to będą święta pełne prezentów. Przy zakupach w niemal wszystkich sklepach można liczyć na dodatkowe upominki. Aby je otrzymać, trzeba zbierać pieczątki w specjalnym świątecznym paszporcie.

Każde 150 zł wydane w sklepach CH Ster (z wyłączeniem hipermarketu Bi1, RTV Euro AGD, Rossmana i wysp) oznacza 1 pieczątkę. Wystarczy okazać paragon na stoisku promocyjnym, zlokalizowanym w handlowym pasażu (działa od godz. 12 do 20).

Na wspomnianym stoisku wyeksponowanych jest 16 różnych nagród pochodzących z oferty sklepów znajdujących się w CH Ster. To zestawy kosmetyków, artykuły elektroniczne, zabawki i artykuły do domu.

Trzeba zebrać 4 pieczątki, by wybrać prezent z pierwszej grupy 4 upominków. Można też celować w nagrody z drugiej grupy, ale wtedy potrzebnych jst 6 pieczątek. Za 8 pieczątek można dostać prezent z trzeciej grupy, a z 10 pieczątkami wybierać spośród 4 najcenniejszych nagród.

Szczegółowy regulamin znajduje się na stoisku promocyjnym.

Niezależnie od opisywanej akcji, w sklepach Centrum na klientów cały czas czekają promocje. CH Ster dba też o dodatkowe atrakcje. Jednymi z ostatnich były specjalne wydarzenia dla najmłodszych związane z mikołajkami. Jest też miejsce na inicjatywy społeczne, jak np. cykliczne spotkania Kobiecym Okiem w Sterze.