Co tydzień w radiu SZCZECIN.FM, ekipa wytwórni internetowaj Handy tec prowadzi dwugodzinną audycję Handy tec session. Tym razem można był ich posłuchać na żywo, gdyż w klubie Wasabi za gramofonami stanęli prowadzący program.

26 lutego w klubie Wasabi ekipa wytwórni internetowej Handy tec, zaprezentowała gatunki muzyki klubowe. Delikatny deep house oraz taneczne tech-house i minimal-house. Zagrali Mo’name Jerson, Tyu oraz M.Modoolar.

Sam klimat był bardzo przyjemny. Ciekawy, dość minimalistyczny wystrój klubu idealnie współgrał z muzyką, którą można było usłyszeć. Na początku dość spokojnie i chilloutowo, zaś około północy energetycznie.

Jerson zagrał bardzo miłego dla ucha seta, bazując na zmuszających do pląsania kawałkach. M. Moodolar postawił na rozkosznie porywające dźwięki.

W klubie nie było tłumów, bez problemu znaleźć można było miejsce siedzące. To jednak nie było przeszkodą, ponieważ dzięki temu wytworzyła się aura niemalże kameralna.

Chociaż na początku parkiet był pusty, to i tak wszyscy siedzący delikatnie kiwali się w rytm muzyki.Całość imprezy stworyła otoczkę jak najbardziej dodatnich wrażeń.