Do 50% taniej możemy kupić cały asortyment Intesportu w Oder-Center w Schwedt. Wszystko dlatego, że sklep wkrótce będzie przechodził remont, będzie nowocześniejszy, z nowymi ekspozycjami. Przecenione jest więc dosłownie wszystko, co znajduje się w sklepie tej popularnej sieci. Wielkie czyszczenie półek potrwa 4 tygodnie, do 4 sierpnia.

Na co warto zwrócić uwagę?

W tym roku pogoda nas rozpieszcza i śmiało można powiedzieć, że mamy lato w pełni. Warto więc zaopatrzyć się w odpowiednie, markowe obuwie.

Lekkie i urokliwe sandały Adidasa czy Nike dla dzieci kupimy już za 20 euro. W polskich sklepach kosztują one ok. 100-120 zł. Są odporne na wysoką temperaturę i gwarantują komfort chodzenia nawet przez cały dzień.

Dorośli powinni się zainteresować przecenionymi o 50 % butami trekkingowymi. Na wakacyjne wyprawy w góry idealne. Do wyboru mamy modele droższe ze skóry za ok. 100 euro oraz tańsze materiałowe za ok. 50 euro.

Bogatą ofertę znajdziemy również na stoisku ze strojami kąpielowymi. Panowie mogą wybrać dla siebie spodenki firmy Arena za ok 22 euro lub slipy firmy Adidas od 16 euro. Na panie czekają stroje kąpielowe: jedno i dwuczęściowe o charakterze sportowym lub nieco bardziej szykowne od 21 euro.

Na chłodniejsze dni warto jest się zaopatrzyć w bluzy np. damska bluza Adidas kosztuje ok 39 euro, zaś męska z 52 euro.

W sklepie oczywiście nie brakuje akcentów piłkarskich, związanych z trwającym mundialem. Świetnym pomysłem na prezent dla fana piłki nożnej może być oficjalna piłka tegorocznych Mistrzostw Świata w Rosji. Official Match Ball, czyli piłka dokładnie taka jaką grają teraz piłkarze w Rosji dostępna jest w Intersporcie, za ok. 105 euro.

W sklepie znajdziemy również duży wybór toreb sportowych oraz plecaków, walizek i toreb podróżnych.

Wyprzedawany jest cały asortyment sklepu, znacznie obniżone są więc sprzęty fitness: maty, wszelkiego rodzaju obciążniki, hantle, czy piłki do ćwiczeń. Warto zwrócić uwagę na wałki do samodzielnego masażu oraz kije do nordic walking.

Wyprzedaż w Intersport w Oder-Center w Schwedt rozpoczęła się 5 lipca i potrwa 4 tygodnie, do 4 sierpnia. Centrum otwarte jest od poniedziałku do soboty w godz. 09:30 – 20:00. Market Real czynny jest od 08:00 do 21:00.