Czas pandemii potęguje nasze emocje, z którymi i bez tego wymagającego okresu czasem trudno sobie poradzić. By pomóc je zrozumień i nauczyć, jak nad nimi zapanować, powstał nowy cykl spotkań z coachem.

 

Coach Małgorzata Krawczak powraca do wykładów w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu i będą dotyczyć emocji. Najbliższe już we wtorek, 27 października, o godzinie 18:00. Spotkanie będzie transmitowane na Facebooku Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia: https://www.facebook.com/CKEstararzeznia

– Zapraszamy na spotkanie każdego, kto jest zainteresowany swoim rozwojem oraz uporządkowaniem i zrozumieniem własnych emocji. To będzie pierwsze spotkanie na temat emocji. Chcemy zrobić swoisty „przegląd” emocji, które nam towarzyszą. Poczujemy większy spokój, swobodę w sobie. Będziemy dyskutować o tym, czego mogą nauczyć nas nasze emocje – zapowiada Małgorzata Krawczak. – Pierwszą emocją będzie wstyd, czyli ważna, towarzysząca nam od dziecięcych lat, emocja. Dlaczego wycofujemy się z pewnych działań, mimo że mamy wiedzę, kompetencje oraz ochotę, by się ich podjąć? Skąd bierze się w nas wstyd przez zabraniem głosu? Dlaczego towarzyszy nam poczucie winy, że coś zrobiliśmy albo odwrotnie – nie zrobiliśmy? Będziemy mierzyć się z wieloma emocjami, które mają miliony barw – dodaje coach. 

Spotkania będą się odbywały w CKE Stara Rzeźnia i jednocześnie będą transmitowane online. W wydarzeniu w Starej Rzeźni będzie mogło wziąć udział 45 osób.

– Spotkania będą miały miejsce przez cały czas pandemii, mam więc nadzieję, że mimo obostrzeń będziemy dbać o samorozwój i będziemy utrzymywać kontakt – zachęca Krawczak.