Rok temu w programie Szpaka Impro z Gwiazdami pojawiło się pierwszy. Pomysł „chwycił” i bardzo się publiczności spodobał. Jak będzie teraz? Przyjdźcie i sprawdźcie, bo to co się wydarzy na scenie praktycznie jest nie do przewidzenia ! Bilety jeszcze są dostępne.

Rok temu na Impro z Gwiazdami można było zobaczyć kabaretowe sławy - Katarzynę Pakosińską, Artura Andrusa oraz Wojtka Tremiszewskiego. Towarzyszyła im jeszcze warszawska grupa Przyjezdni. Oni zaimprowizowali wówczas cykl krótkich skeczy i piosenek, inspirowanych formułą popularnego amerykańskiego show „Whose Line Is It Anyway?”. Było wzruszenie, śmiech, wielki aplauz...

Ten telewizyjny hit po raz pierwszy został wyemitowany we wrześniu 1988 roku i przez 10 lat nie schodził z ekranów. Jego gospodarzem był Clive Anderson, a formuła była prosta, ale wymagająca. Czwórka komików odgrywała w całości improwizowane scenki wcielając się w różne postacie. Nie mogli wcześniej przygotować swych kwestii, bo propozycje tematów i sytuacji padały na żywo...

Impro z Gwiazdami to zatem świetny test refleksu i poziomu komików, którzy muszą prawie bez zastanowienia podjąć rolę i rozbawić publiczność. To także szansa dla widzów by aktywnie uczestniczyć w takim wieczorze, bo to oni mogą często proponować postacie i (czasem bardzo niewygodne) sytuacje. Wszystko rozgrywa się w rytm improwizowanej muzyki zapewnionej przez szpakowy impro band i jest to niepowtarzalny spektakl, który dzieje się „tylko tu i teraz”, bo scenariusz jest tylko ogólny i tego co się wydarzy na scenie praktycznie nie można przewidzieć.

W tym roku Impro z Gwiazdami wydarzy się dokładnie 3 grudnia w „Słowianinie”, gośćmi będą Ewa Błachnio – niegdyś znana z Kabaretu Limo, regularnie goszcząca w programie Kabaret Na Żywo, Mikołąj Cieślak – wywodzący się z Kabaretu Moralnego Niepokoju, teraz najbardziej znany z roli Ministra Błaszczaka w programie „Ucho Prezesa” oraz  Bilguun Ariunbaatar – nieobliczalny reporter U1 Bator TV z programów Szymona Majewskiego. To polski showman mongolskiego pochodzenia, który bawił też widzów programów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Taniec z gwiazdami” czy też „Celebrity Splash”.

Nie ma wiec wątpliwości, że to będzie emocjonujący i obfitujący w niespodzianki, wieczór, a jego gospodarzem będzie główny sprawca Szpaka – Grzegorz Dolniak.

Bilety na Impro z Gwiazdami kosztują 60zł w przedsprzedaży i 70zł w dniu wydarzenia.

Portal wSzczecinie.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Cały program w naszym kalendarzu.