Ponad 100 wystawców z całej Polski weźmie udział w weekendowych targach branży dziecięcej „DZIECKO Mama Tata” w Azoty Arenie. Impreza startuje w sobotę o godz. 10:00. Wstęp bezpłatny.

To już druga edycja targów „DZIECKO Mama Tata”. W sobotę i niedzielę, 9 i 10 września, swoje oferty w Azoty Arenie zaprezentuje blisko 100 wystawców. Na stoiskach będzie można znaleźć m.in.: niezbędne artykuły dla dzieci i niemowląt, wózki, ubrania, zabawki, wyposażenie i dekoracje do dziecięcych pokojów. Nie zabraknie też propozycji z zakresu edukacji, rozrywki, medycyny i zajęć pozalekcyjnych, w tym sportowych, tanecznych czy nauki języków obcych.

Targi „DZIECKO Mama Tata” to również okazja do konsultacji ze specjalistami i udziału w ciekawych panelach dyskusyjnych. Zaplanowano m.in. warsztaty „Jak śledzić (chronić) dziecko w sieci?”. Przygotowano również specjalną strefę położnych, w której odbędą się pokazy wiązania chusty oraz prezentacje wyprawki dla noworodka.

Mnóstwo atrakcji czeka też na dzieci, wśród nich m.in. strefa wielkich dmuchańców, spotkania z postaciami z bajek, czytanie bajek, spektakle. Jak przekonują organizatorzy, w najbliższy weekend w Azoty Arenie każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno mama, tata, jak i dziecko.

Targi można odwiedzać w sobotę i niedzielę, 9 i 10 września, w godz. 10:00-18:00. Wstęp i parking są bezpłatne.

Szczegółowy program targów na stronie organizatora: www.targiszczecin.pl