Sieć Helios w tym miesiącu proponuje kolejny specjalny seans w ramach Kina Kobiet. Dokładnie 7 października w CH Kupiec, a dwa dni później w Outlet Parku, będzie można w tym cyklu obejrzeć film „Ślicznotki”. Mamy dla Was bilety na te pokazy.

Fabuła tego komediodramatu jest dość prosta. Dziewczyny pracujące w jednym z popularnych klubów go-go w Nowym Jorku, z dnia na dzień, w wyniku krachu finansowego, tracą wszystkie oszczędności. Tymczasem cały świat za ten kryzys obwinia bogatych finansistów z Wall Street, którzy są częstymi gośćmi klubu. Dziewczyny postanawiają zatem odzyskać stracone pieniądze i jednocześnie wymierzyć im sprawiedliwość, co czynią w brawurowy sposób!

W obsadzie znajdziemy Constance Wu, Julia Stiles, Lili Reinhart i Jennifer Lopez. Film wyreżyserowała Lorene Scafaria, znana prze wszystkim ze zrealizowanej siedem lat temu produkcji „Przyjaciel do końca świata”.

W poniedziałek, 7 października, w CH Kupiec, a dwa dni później w Outlet Parku „Ślicznotki” zostaną zaprezentowane przedpremierowo. Panie, które wezmą udział w projekcji Kina Kobiet w kinie Helios, mogą też spodziewać się różnych pozafilmowych atrakcji, w tym konkursów z nagrodami. Do zdobycia będą m.in.: vouchery od stylistki i wizażystki, zaproszenia na seanse saunowe, zaproszenia na kolację do szczecińskich restauracji, zestawy kosmetyków i wiele innych prezentów.

KONKURS:

Mamy dla Was cztery podwójne zaproszenia do wykorzystania na jeden z tych seansów. Zdobędą je osoby, które jako pierwsze udzielą prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie: "Jaki tytuł nosi film, w którym Jennifer Lopez zagrała po raz pierwszy?".

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@wszczecinie.pl. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową i poinformujemy jak odebrać wygraną.