Nic nie wywołuje takiego uśmiechu na twarzy, jak wspomnienia związane z Babcią i Dziadkiem. To oni sprawiają, że dzieciństwo nabiera niezwykłych barw. Nikt nie gotuje takich pyszności jak Babcia i nikt nie rozpieszcza tak jak Dziadek, nawet gdy jesteśmy już dorośli… Jeśli zgadzacie się z nami, zapraszamy po upominki z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka do Galerii Handlowej Turzyn!

W piątek i sobotę – 14 i 15 stycznia w Galerii Handlowej Turzyn rozdawać będą prezenty dla Babci i Dziadka! W specjalnie zaaranżowanym, kolorowym studio fotograficznym każdy chętny będzie mógł za darmo zrobić sobie zabawne, wzruszające czy nawiązujące do jakiejś sytuacji zdjęcie, które sprezentuje Babci lub Dziadkowi. Warto dodać, że fotografie będą wykonywane aparatem natychmiastowym, zatem będą gotowe już po chwili. Odbierzecie je wraz ze słodkim upominkiem w tych dniach w godz. 10.00-18.00, by móc podarować ukochanej osobie!

Galeria Handlowa Turzyn to doskonały adres na kupienie Babciom i Dziadkom czegoś od serca. „Pośród lubianych i popularnych sklepów na pewno znajdziecie coś, co sprawi im wielką przyjemność” – zapewnia Aleksandra Drobińska, dyrektor Galerii Handlowej Turzyn w Szczecinie. „Od kwiatów po odzież, książki, kosmetyki czy artykuły do domu” – wylicza.

Sprawdźcie sami, że zimowe wyprzedaże zachęcają do wizyty w Turzynie! Dla łowców okazji przygotowano wiele ofert, a miłośnicy zniżek i bonusów mogą dodatkowo zarejestrować się w programie TURZYN BONUS CLUB. Szczegóły na temat klubu oraz profitów, wynikających z członkostwa znaleźć można na stronie www.galeria-turzyn.pl.

Pamiętajmy, że w całej Galerii obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. Akcja fotograficzna odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Otwarte są wszystkie sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne. Ze względu na wspólne bezpieczeństwo organizatorzy proszą o stosowanie się do powyższych zasad.