Występowała na największych festiwalach w Polsce, a już w sobotę zagra w strefie Roofa podczas 20. urodzin Galerii Handlowej Turzyn. Marcelina to utalentowana wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, która na swoim koncie ma takie hity jak „Karmelove”, „Dinozaury”, „Tańcz”.

W 2011 roku wydała debiutancki album studyjny „Marcelina”, który promowany był przez single „Tatku” oraz „Nie chcę już”. Rok później otrzymała nominacją do Fryderyków w kategorii „Debiut roku” oraz nominację do Nagrody WARTO „Gazety Wyborczej”. W 2012 roku pojawiła się na płycie „June” obok takich artystów, jak m.in. Katarzyna Nosowska, Aga Zaryan, Ania Dąbrowska, Mika Urbaniak, Urszula Dudziak.

Marcelina występowała na największych festiwalach w Polsce, jak Open’er Festival, Coke Live, Off Camera, Orange Warsaw Festival, Woodstock. Koncertowała również w Londynie, Paryżu, Risoul, Les Sybelles, a także na Mauritusie. Z singlem „Karmelove” odbyła dwutygodniową trasę po Japonii. Dodajmy, że utwór nagrany wspólnie z Piotrem Roguckim osiągnął 20 milionów odtworzeń w serwisie YouTube.

Teraz autorka powraca na scenę w nowej formule jako Marcelina Trio. Mieszkańcy Szczecina będą mieli okazję usłyszeć ją podczas niepowtarzalnego koncertu, który odbędzie się w sobotę (20 bm.) w Galerii Turzyn. Występ rozpocznie się o godz. 20 w strefie Roofa – otwartej przestrzeni na pierwszym piętrze parkingu samochodowego Galerii Handlowej Turzyn.

Bezpłatne bilety można pobrać poprzez stronę https://bilety.fm/pl/muzyka/6515-marcelina-galeria-handlowa-turzyn-szczecin.html. Uwaga – liczba miejsc jest ograniczona!