Karnawał w pełni! To zdecydowanie czas na dobrą zabawę z tańcami! Choć za oknem szaro i ponuro, nie trać humoru i jeśli jesteś seniorem – przyjdź na sąsiedzki bal. W końcu nie tylko przez karnawał, ale i przez cały rok można przejść tanecznym krokiem! Jak to możliwe? Galeria Handlowa Turzyn wspólnie z Centrum Seniora i Towarzystwem Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS zapraszają na kolejną, jedyną w swoim rodzaju, niebiletowaną potańcówkę sąsiedzką!

 

Już w poniedziałek 23 stycznia zapraszamy wszystkich szczecińskich seniorów na kolejną porcję dobrej zabawy! W Galerii Handlowej Turzyn w godzinach 17.00-19.00 odbędzie się karnawałowa, sąsiedzka potańcówka. Gwarantujemy doborowe towarzystwo i wyśmienitą wprost zabawę! Do tańca zagra na żywo zespół Smile – energetyczny duet, który łączy życie zawodowe ze swoją największą pasją, którą jest granie dla publiczności. Nie zabraknie polskich i zagranicznych przebojów. Tegoroczną nowością będzie występ grupy artystycznej Arabeski ze Szczecina, która niewątpliwie nadają kolorytu naszemu miastu.

Potańcówka odbędzie się po raz pierwszy w przestrzeni Nowa ROOFA. To nasze nowe, jeszcze lepsze miejsce, w którym będziemy organizować imprezy i spotkania. Nowa ROOFA mieści się na I piętrze Galerii, obok sklepu KiK. Można tam wjechać windą, schodami ruchomymi lub wejść od strony parkingu. Wstęp wolny!

„Z nowym rokiem – tanecznym krokiem! Bardzo się cieszę, że potańcówki dla seniorów, organizowane wraz z Centrum Seniora i Towarzystwem Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS na stałe wpisały się w kalendarz imprez w GH Turzyn. Tym razem mamy dodatkową niespodziankę! Zapraszamy wszystkich do naszej jeszcze lepszej przestrzeni – Nowa ROOFA. To tu będziemy organizować wszystkie nasze spotkania i imprezy! Serdecznie zapraszam, a planów na ten rok mamy moc!” – zaprasza Aleksandra Drobińska, dyrektor Galerii Handlowej Turzyn.

Zapraszamy! Wstęp wolny!

https://galeria-turzyn.pl/wydarzenia/za-toba-pojde-jak-na-bal-sasiedzka-potancowka-dla-seniorow