To będą trzy dni przepełnione wyjątkowymi koncertami, spotkaniami z inspirującymi gośćmi i przede wszystkim dobrą zabawą. Już pierwsi festiwalowicze dotarli na lotnisko Makowice-Płoty i rozkładają swoje namioty.

 

Festiwal Pol'and'Rock w dniach 29 - 31 lipca będzie gościł na Pomorzu Zachodnim. W tym roku na uczestników czekają dwie sceny – Duża i Nocna Scena ASP. Wszystkie koncerty z obu scen będą transmitowane online na żywo! Wśród artystów, którzy zagrają, znajdują się legendy polskiej sceny muzycznej: Dżem, Renata Przemyk czy Kasia Kowalska, ale także zagraniczne zespoły. Na Pol'and'Rock Festival 2021 zagrają m.in. Dubioza Kolektiv, Morgane Ji, Dirty Shirt, Igorrr i Slift. Pełen harmonogram koncertów znajduje się tutaj: https://polandrockfestival.pl/line-up-27.

Wśród partnerów festiwalu znajdą się Allegro, Snickers, mBank, Play i Lech. W przygotowanych przez te marki strefach będzie czekać sporo atrakcji, które uczestnikom Pol'and'Rock znane są od lat, w tym Wielkie Koło, ale też zupełne nowości, jak np. platforma w strefie Snickersa czy tężnia solankowa Allegro.

W namiocie Akademii Sztuk Przepięknych będzie można wysłuchać ciekawych spotkań oraz koncertów Nocnej Sceny ASP. Warto również zajrzeć na stoiska organizacji pozarządowych oraz do namiotu warsztatowego. W sumie w tym roku na chętnych czekają 42 projekty ASP oraz 9 wyjątkowych spotkań, które poprowadzą dziennikarze Onetu. Gośćmi ASP będą: Łukasz Czepiela, Andrzej Chyra, Jakobe Mansztajn z Make Life Harder, Elżbieta Dzikowska, Arkadiusz Jakubik, Sylwia Gregorczyk-Abram i Michał Wawrykiewicz w rozmowie „Czy grozi nam polexit?”, Radek Kotarski, Przemek Kossakowski i ekipa Down the road oraz w ramach projektu Doroty Wellman i Marty Klepki #byckobietaontour – Marta Lempart.

Na festiwalu znajdzie się również Strefa Pomorza Zachodniego, w której będzie można wziąć udział w licznych warsztatach ekologicznych, a także podziwiać Cukina – koszalińskiego street-artowca, który będzie tworzył ekomural.

W tym roku festiwal przybiera formułę hybrydową – z uczestnikami na miejscu będzie można łączyć się i wspólnie bawić dzięki transmisjom na żywo dostępnym m.in. na profilu festiwalu na Facebooku czy w serwisie YouTube.