Nie tylko ekologiczne produkty prosto od lokalnych producentów, ale i używane książki będzie można kupić podczas najbliższego Bazaru Smakoszy. Przeczytane książki z domowej biblioteczki na sprzedaż może przynieść każdy, wstęp jest bezpłatny.

Już w najbliższą niedzielę, 16 stycznia, w godz. 10:00-15:00 w OFF Marinie przy ul. Chmielewskiego 18 na Pomorzanach Szczecińskiemu Bazarowi Smakoszy towarzyszyć będzie Kiermasz Książki Używanej.

– Poprzednie edycje wyszły świetnie, dlatego wracamy do tego pomysłu. Jeśli ktoś posiada w domu książki, które niepotrzebne zalegają na półce, może je sprzedać w murach OFF Mariny właśnie w trakcie trwania najbliższego Bazaru i nadać im drugie życie – wyjaśnia Anna Fiodorowicz, organizatorka Szczecińskiego Bazaru Smakoszy.

Jak zawsze podczas Bazaru będzie można zaopatrzyć się w doskonałe ekoprodukty regionalne, najlepsze wina oraz inną żywnością sezonową bezpośrednio od producentów i rolników. W Marinie znaleźć można pieczywo, przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery, naturalne kosmetyki oraz wiele, wiele innych.

Wstęp na Szczeciński Bazar Smakoszy oraz parking na terenie OFF Mariny są bezpłatne, tak samo jak udział w Kiermaszu Książki Używanej, wystarczy zgłosić się do organizatorów przez Messengera na Facebooku Szczeciński Bazar Smakoszy i zarezerwować sobie miejsce.

– Jeśli ktoś potrzebuje stołów i krzeseł, chętnie je bezpłatnie wypożyczymy, potrzebujemy tylko takiej informacji – zapewnia Fiodorowicz.