Tuż przed wyborami, na konferencji prasowej, Prawo i Sprawiedliwość podsumowało kampanię do Parlamentu Europejskiego.

7 czerwca wybory do europarlamentu

W niedzielę 7 czerwca odbędą się w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. Z tego też powodu i w pierwszej kolejności, przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości, zaapelowali do wszystkich mieszkańców miasta i regionu, o przystąpienie do tych ważnych dla Polski wyborów. Przyszłość Szczecina jest związana z tym, co będzie się działo w Parlamencie Europejskim. (…) Apelujemy, prosimy, aby wszyscy mieszkańcy wzięli udział w tych wyborach. Apel ten, został skierowany do wszystkich, bez względu na preferencje polityczne.

Wspólny głos „Klubu Polskiego”

Kandydat na europosła Marek Gróbarczyk dodał przy tym, iż jest otwarty na współpracę z innymi partiami. Kontynuując poseł Joachim Brudziński wyraził swoją głęboką wiarę, że pomimo różnic, w sprawach niezwykle istotnych, ważnych i narodowych będą mówili jednym głosem. Wspomniał również, o potrzebie utworzenia w Parlamencie Europejskim „Klubu Polskiego”, dzięki któremu, łatwiej będzie zabiegać o interesy narodowe.

Kampania merytoryczna PiS i praca dla regionu

Na koniec zostały wyrażone podziękowania dla kandydatów na eurodeputowanych, za kampanię wyborczą. Była ona szczególnie spokojna, bez politycznych ekscesów, bo politycy PiS, jak sami dodali, postawili na kampanię merytoryczną, dzięki której podejmowane decyzje, mają wpłynąć na pracę dla tego regionu. Konferencja prasowa, mimo iż ostania przed wyborami do europarlamentu ma nie zamykać pracy PiS, a oni sami, spokojnie podchodzą do wyniku wyborczego.