Jeszcze jest szansa, by wziąć udział w pierwszym Szczecińskim Biegu Nocnym. Pierwsza tura odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 21 września! Lista startowa wciąż jest otwarta.

 

W biegu może wystartować łącznie 750 zawodników. Ze względu na panujące obostrzenia, bieg podzielono na trzy tury po 250 biegaczy. Pierwszy start 21 września o godzinie 22:00. Kolejne w dwa następne wieczory o tej samej porze.

Trasa biegu została wytyczona szczecińskimi bulwarami. Uczestnicy pobiegną w kierunku mariny na Wyspie Grodzkiej, następnie pod dźwigozaurami w stronę bosmanatu na Bulwarze Gdyńskim i tam zawrócą. Do pokonania będą dwa takie okrążenia, łącznie 5 km.

Sprzedaż pakietów startowych w cenie 40 zł prowadzona jest za pośrednictwem strony https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/szczecinski-bieg-nocny. Ich odbiór będzie możliwy w piątek, 18 września, między godziną 11:00 a 20:00 przed Centrum Informacji Turystycznej na pl. Żołnierza Polskiego 20. W pakiecie nie ma koszulki, lecz zainteresowane osoby będą mogły je kupić na terenie miasteczka biegowego.

Więcej szczegółów na Facebooku 1. Szczecińskiego Biegu Nocnego