Stoiska z balonami i strefa baniek mydlanych dla dzieci, stanowisko rękodzielnicze oraz kosmetyczne dla rodziców, w tym przede wszystkim dla mam – to jedne z propozycji, które pojawią się na pierwszej w sezonie imprezie na deptaku Bogusława.

 

W maju i w czerwcu swoje święta obchodzą mamy, ojcowie oraz dzieci, a to dobry pretekst, by zaprosić szczecinian do rodzinnej zabawy. Już w niedzielę, 5 czerwca, w godzinach 12-18 warto wybrać się na deptak Bogusława.

– Mieszkańcy mogą liczyć na mnóstwo atrakcji. Zarówno rodzice, jak i ich pociechy nie będą się wtedy nudzić. Zadbamy o to, aby w programie znalazły się atrakcje dla każdego – zapewnia Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, organizator wydarzenia.

Na maluchy będą czekać stoiska z balonami, strefa baniek mydlanych, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami, wspólne zabawy i animacje, ale także warsztaty cyrkowe, nauka chodzenia na szczudłach oraz mnóstwo aktywności plastyczno-konstruktorskich. Będzie można przygotować własne łapacze snów czy spróbować swoich sił z origami.

Z kolei rodzice skorzystają z porad dietetycznych, na mamy czekać będzie stoisko kosmetyczne, pojawią się także prace rękodzielnicze – wyplatanie makram oraz nauka gry na gitarze. Do wspólnej zabawy dołączą również lokale, które przygotują specjalne oferty. Więcej informacji o wyjątkowych okazjach już niebawem na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1258407941565698

Jak zapowiadają organizatorzy, przestrzeń deptaku Bogusława utonie w kolorach, a to wszystko dzięki różnobarwnym kolorowymi flagietkom. Na miejscu mają pojawić się także holograficzny labirynt i ramka do zdjęć.

Wydarzenia na deptaku Bogusława organizowane są od ubiegłego sezonu w ramach projektu „Deptak Bogusława – łączy nas kolor”. Według zapowiedzi niedzielne „Rodzinne party u Bogusława” to dopiero przedsmak tego, co będzie się działo w okresie wakacyjnym w tej przestrzeni.