To wydarzenie zapowiada się jako jedno z ciekawszych wydarzeń tego karnawału. Za konsoletą w Kafe Taniec pojawi się znany i ceniony w Szczecinie DJ Martinus, który jak nikt potrafi wprowadzić w klimat minionych dekad. A na barze? Liczne promocje i drink niespodzianka!

Już w najbliższą sobotę będzie można odświeżyć swoje wspomnienia i przy okazji osobiście zdmuchnąć kurz zalegający na kasetach pełnych elektryzujących nagrań. Klub taneczny Kafe Taniec i DJ Martinus zapraszają na szaloną imprezę w stylu lat 80. i 90.!

Start? Sobota, 1.02, godzina 20.00

— Motywem przewodnim są znane i lubiane lata 80. i 90., ale DJ Martinus zadba o to, żeby zaskoczyć publiczność czymś całkowicie wyjątkowym — opowiada właściciel i pomysłodawca klubu, Kacper Jeziorański. — Oprócz kultowych kawałków można spodziewać się kilku coverów, utworów lekko niemieszczących się w wyznaczonych ramach, hitów radiowych oraz specjalności DJ-a Martinusa: piosenek zupełnie nieznanych, lecz porywających do tańca jak żadne inne — dodaje.

Jednak to nie wszystko, również za barem szykują się liczne promocje, w tym niespodzianka:

— Padł pomysł, aby na tę okazję stworzyć specjalnego drinka, który będzie nawiązywał do klimatu tamtych lat. Na razie niech jego skład pozostanie tajemnicą, jako niespodzianka dla naszych gości. Mogę zdradzić tylko, że nasze barmanki przygotują zarówno wersję alkoholową, jak i bezalkoholową tego trunku.

Koniec? Zabawa trwa do białego rana!

Kafe Taniec to przestrzeń wyjątkowa. Lokal istnieje w miejscu dawnego Kafe Jerzy, natomiast przestrzeń została całkowicie przeprojektowana. Efekt? Pierwsze miejsce w Szczecinie, gdzie na parkiecie króluje prawdziwy, dynamiczny, ekscytujący i porywający taniec! Oprócz imprez, organizowane są tam tematyczne zajęcia, na których każdy chętny ma możliwość szlifowania technik tanecznych pod okiem profesjonalistów.

— Sobotni wieczór ma być świętem tańca dla każdego, kto przyjdzie i będzie miał ochotę potańczyć — mówi właściciel. — Tego dnia warto zadzwonić do kilku znajomych i skrzyknąć dawną paczkę, aby wspólnie zaszaleć na parkiecie. Na pierwszy dzień lutego zapraszamy na nasze dwie sceny wszystkich, którzy mają po prostu ochotę się nieco poruszać — dodaje.

Kilka poprzednich imprez utrzymanych w atmosferze tamtych lat pokazało, że szczecinianie chcą i potrafią się bawić „jak dawniej”. Najlepszą wizytówką są ci, którzy na parkiecie przetrwali od samego początku, czyli od godziny dwudziestej, aż do czwartej nad ranem. A takich osób nie brakowało.

Wstęp na prawdopodobnie najbardziej klimatyczne wydarzenie tego karnawału w Szczecinie kosztuje 20 zł. Zapraszamy!

Kafe Taniec, Szczecin, ul. Jagiellońska 67

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/540409553350206/

Fanpage klubu: https://www.facebook.com/KafeTaniec