To już ostatnia szansa, by wybrać się na seans Kina na Leżakach. Tym razem będzie to też okazja, by obejrzeć nowy obiekt na mapie Szczecina.

 

Kino na Leżakach kończy swój maraton czwartkowych wieczorów filmowych, które gromadziły szczecinian na plenerowych projekcjach. Kino gościło w różnych miejscach Szczecina, od centrum miasta, przez Wyspę Grodzką aż po amfiteatr na Prawobrzeżu. W tym tygodniu pojawi się na stadionie Pogoni, seans już dziś, 9 września, o godz. 21:00.

Co w repertuarze? „Wodny Świat” z Kevinem Costnerem w roli głównej. Film opowiada o rzeczywistości po klęsce ekologicznej – w wyniku globalnego ocieplenia czapy lodowe na biegunach stopniały, zalewając wodą wszystkie kontynenty. Przetrwało niewielu, a jeszcze mniej ludzi zaadaptowało się do warunków, rozwijając skrzela. Główny bohater, samotnik z natury, niechętnie zaprzyjaźnia się z Helen i jej młodszą towarzyszką Enolą. Okazuje się, że tajemniczy tatuaż na plecach dziewczyny może być kluczem do odnalezienia mitycznego Suchego Lądu.

– Żeby wziąć udział w wydarzeniu, należy zapisać się wcześniej. Jedna osoba może zapisać na swoje nazwisko 4 kinomaniaków. Wszystkie informacje dotyczące wejścia na teren obiektu zostaną odesłane w wiadomościach zwrotnych po dokonaniu zapisów – tłumaczy Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, organizatora wydarzenia. Łącznie w seansie może uczestniczyć 200 osób.

Link, uprawniający do wejścia na murawę budowanego Stadionu im. Floriana Krygiera: https://www.accredi.pl/kino2021