Polska Fundacja Przedsiębiorczości wspólnie z Santander Bank Polska i Santander Factoring rozpoczęła cykl szkoleń dla przedsiębiorców pn. Biznes Nowej Ery. Warsztaty prowadzą specjaliści, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, budowaniu strategii, finansach oraz marketingu.

 

„Biznes Nowej Ery” to cykl 20 bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców, opartych na doświadczeniach liderów branży. Program jest skierowany do osób prowadzących działalność, ale poszukujących nowych możliwości biznesowych i chcących wprowadzić swoją firmę na wyższy poziom zarządzania. Uczestnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę w zakresie najważniejszych, aktualnych zagadnień gospodarczych. Warsztaty będą miały wymiar praktyczny i obejmą 5 zagadnień, w tym: bezpieczeństwo, e-commerce, zarządzanie płynnością, ekspansję na rynki zagraniczne.

– Polscy przedsiębiorcy wiedzą, że droga do sukcesu wymaga determinacji. Polska Fundacja Przedsiębiorczości powstała po to, by ułatwiać im tę drogę. Cykl „Biznes Nowej Ery” ma być praktyczną pigułką dla osób rozwijających własną firmę. Na spotkaniach poruszymy wiele ważnych tematów, które nie zawsze są łatwe. Partnerstwo z Santander Bank Polska da nam szansę na wprowadzenie nowych zagadnień do oferty szkoleniowej, z której korzystają tysiące przedsiębiorców – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

 Podczas spotkań będą poruszane tematy zgłaszane przez przedsiębiorców podczas poprzednich warsztatów. Zajęcia poprowadzą m. in.: mec. Maja Grzegorczyk, Marek Linartowicz oraz Rafał Jaworski.

– Program „Biznes Nowej Ery” to kolejna wspólna inicjatywa, jaką Santander Bank Polska realizuje wspólnie z Polską Fundacją Przedsiębiorczości. Rynek, potrzeby klientów zmieniają się bardzo szybko. Trzeba się do nich nieustannie dostosowywać, szybko wdrażać zmiany, modyfikować swoje produkty. Jednak z drugiej strony ważne są wiedza i znajomość marketingu, księgowości, regulacji podatkowych, nowych technologii. Zakres tematyczny warsztatów jest bardzo szeroki i uniwersalny, dlatego niezależnie od skali prowadzonej działalności przedsiębiorcy mogą znaleźć zagadnienia, które ich szczególnie interesują. Szkolenia będą skupiały się na elementach praktycznych, zastosowaniu wiedzy i doświadczeń trenerów. Będzie można interaktywnie uczestniczyć w programie i nawiązać kontakt z innymi uczestnikami – dodaje Roman Maciejewski, Prezes Santander Factoring.

Pierwsze szkolenie odbyło się 9 listopada, kolejne pt. „Oszustwa w organizacjach – czy na pewno Twoja firma jest bezpieczna?” zaplanowane jest na 16 listopada. Łącznie w ramach cyklu zaplanowano 20 bezpłatnych spotkań online. Aby wziąć w nich udział, należy się zarejestrować na stronie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości: www.szkolenia.pfp.com.pl

Tematy kolejnych szkoleń będą uzupełniane na bieżąco na stronie PFP. Uczestnicy mogą wziąć udział w całym cyklu lub wybranych, pojedynczych spotkaniach.