Strefa Jogi i Follow me! zapraszają na weekendowy wyjazd, który w wyjątkowy sposób pozwoli zregenerować siły. Ćwicząc jogę na łonie natury, będziecie mogli wyciszyć się, zebrać myśli i w pełnej harmonii zgłębić tajniki samodoskonalenia. Zajęcia poprowadzi Agata Surdy, założycielka studia Strefa Jogi, która od ponad 12 lat pasjonuje się jogą.

Pracodawcy coraz chętniej wspierają pracowników w budowaniu równowagi work & life. Takie weekendowe wyjazdy regenerują umysł i ciało, wzmacniają zespół i wpływają na pozytywną atmosferę w firmie. Podróże są także doskonałą opcją dla klientów oraz partnerów biznesowych, w ten sposób firma buduje lojalność wobec marki.

Bardzo ciekawą propozycją na firmowy wyjazd jest organizowana przez Strefę Jogi i Follow me! wycieczka w duchu slow life do strefy relaksu na Pojezierzu Drawskim. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w Dworku Tradycja, niezwykle urokliwym pensjonacie, w którym można naprawdę odpocząć i naładować baterie. Zaplanowano też liczne atrakcje. Poza lekcjami jogi, także medytacje, warsztaty kulinarne, spacer z przewodnikiem, wegetariańską kuchnię.


W ofercie:

• 2x dziennie zajęcia jogi – pozwolą się rozluźnić i wzmocnić partie ciała, które najbardziej tego potrzebują;
• udział w porannych i wieczornych medytacjach, które z pewnością polepszą Wasze samopoczucie;
• pyszne dania z wegetariańskiego menu;
• warsztaty kulinarne – poznacie prawdziwe smaki wsi i natury. Gospodarze proponują wypiekane na miejscu chleby, naturalne kiszonki, potrawy opierające się na przepisach sprzed 200 lat, doprawione ziołami z własnego ogródka!
• spacer z przewodnikiem, dzięki któremu poznacie miejsca idealne do relaksu;
• przejazd komfortowym autobusem Follow me!;
• zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach.

Weekend w strefie relaksu zaplanowano w dniach 20 – 22 września. Wygodny i bezpieczny dojazd zapewni uczestnikom firma Follow me! – zajmująca się wyjazdami business taxi, obsługą podróży służbowych i wyjazdów incentive, wynajmem autokarów oraz transferami na lotniska. Jako jedyna firma przewozowa w regionie oferująca usługi transportowe w segmencie premium.

Więcej informacji o tym wyjeździe, jak i innych interesujących propozycjach wyjazdów incentive dla firm, można uzyskać pod adresem: wycieczki@followme.pl