Zapisz się na kolejną edycję I etapu Intensywnego Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie organizowanego przez firmę Rentumi w partnerstwie z Wojciechem Kłodzińskim - przedsiębiorcę, inwestora oraz eksperta ds. nieruchomości.

Już od ponad roku firma Rentumi organizuje w zachodniej Polsce szkolenia z inwestowania w nieruchomości gromadząc na jednym wydarzeniu kilku z najlepszych i najbardziej znanych specjalistów ds. nieruchomości. Dzięki zróżnicowaniu wśród plejady, którą stanowią znani i doświadczeni prelegenci, uczestnicy mają możliwość spojrzenia na świat inwestycji w nieruchomości z kilku punktów widzenia.

W sierpniu 2020 na 3 dniowym szkoleniu stacjonarnym w Szczecinie prelegentami będą:

Wojciech Orzechowski, Wojciech Kłodziński, Krzysztof Rzepkowski, Sylwester Kasprzewski, Magdalena Gajdamowicz.

Staramy się, aby szkoleniowcy zmieniali się w poszczególnych edycjach, mimo tego na każdym szkoleniu standardem jest to, że poruszamy tematy związane z flipowaniem (czyli tradycyjnym obrocie nieruchomościami), wynajmem, aspekty prawne niezbędne do bezpiecznego poruszania się w świecie nieruchomości, podnajem, gotowce inwestycyjne, negocjacje, wyliczenia w Excelu i ocena zysku przed zakupem nieruchomości oraz wiele innych tematów wyszczególnionych w harmonogramie.

Każdy uczestnik otrzymuje bardzo dobrze przygotowaną wiedzę z zakresu inwestowania w nieruchomości. Dodatkowo absolwenci szkoleń Rentumi zostają wyposażeni w pakiet sprawdzonych narzędzi inwestora takie jak różnego rodzaju checklisty, arkusze i kalkulatory, wzory umów tj. umowy najmu mieszkania: https://rentumi.pl/umowy/umowa-najmu-mieszkania/ oraz umowy najmu pokoju https://rentumi.pl/umowy/umowa-najmu-pokoju/

Uczestnikiem może zostać każdy kto posiada zatrudnienie lub własną działalność gospodarczą na terenie województwa zachodniopomorskiego ponieważ szkolenia są refundowane ze środków unijnych dla sektora MMŚP.

Jak zarobić 30 tys. zł na jednej transakcji?

Jak znaleźć okazję inwestycyjną?

Jak ocenić zysk na transakcji?

Jak zdalnie wynająć mieszkanie?

Jak zautomatyzować proces inwestycyjny?

Jak uniknąć oszustwa w nieruchomościach?

Jak zweryfikować najemcę?

Jak eksmitować najemcę zgodnie z prawem?

Jak negocjować?

Na te pytania i wiele innych uzyskasz odpowiedź na szkoleniu. Warsztaty prowadzone są w formie aktywnych ćwiczeń, tak że uczestnicy mają okazję już na szkoleniu sprawdzić swoje techniki negocjacyjne, umiejętności przy podziale mieszkań i obliczaniu zwrotów z inwestycji.

W ciągu kilkunastu miesięcy absolwentami szkolenia Rentumi zostało 155 osób z województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. W tym czasie uczestnicy wygenerowali łączny obrót na inwestycjach w nieruchomości przekraczający 51.000.000 zł.

Jest to możliwe w przypadku aktywnego wykorzystywania zdobytej wiedzy.

Organizujemy również szkolenia dla naszych absolwentów oraz osób bardziej doświadczonych. II etap szkolenia jest przeznaczony dla osób, które brały udział w szkoleniach Rentumi w poprzednich edycjach, a także osób, które już inwestują i miały styczność z nieruchomościami.

Nie mniej jednak, bez względu na I czy II etap, nawet Ci doświadczeni inwestorzy odnajdują przynajmniej kilka rzeczy, których do tej pory nie wiedzieli. Potwierdzeniem na to są nasi wyjątkowi absolwenci, będący członkami i założycielami Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami.

Zgłoś się do nas, aby uzyskać więcej szczegółów oraz pełny harmonogram szkolenia lub odwiedź stronę www.ekspertinwestycji.pl - zapisz się przez formularz na dole strony, lub zadzwoń na numer podany na końcu tego artykułu.

Jeśli interesuje Cię etap zaawansowany z tematyki inwestowania w kamienice, rynku deweloperskiego oraz remontów, zapisz się na szkolenie i poinformuj nas przy weryfikacji telefonicznej, że interesuje Cię etap II.

Sprawy merytoryczne i organizacyjne:

szkolenia@rentumi.pl

Refundacja:

Maciej Piątkowski

mpiatkowski@rentumi.pl

+48 506 136 131