To jedna z najlepszych grup wykonujących utwory Pink Floyd. Praktycznie wszędzie, gdzie występuje, wzbudza entuzjastyczne komentarze publiczności urzeczonej znakomitą oprawą świetlną, wspaniałymi wizualizacjami i potęgą rockowej muzyki… Szczecinianie również mają okazję tego doświadczyć. 25 stycznia 2020 roku Pink Floyd History zobaczymy w hali Netto Arena podczas pierwszej ich trasy po Polsce!

Nieśmiertelne klasyki rocka

Jeżeli dotąd uważaliście, że najlepszy zespół wykonujący kompozycje Watersa i Gilmoura to Australian Pink Floyd, po obejrzeniu tego show chyba zmienicie zdanie. Każdy wieczór Pink Floyd History to kunsztownie przygotowany, imponujący spektakl muzyczny, w którym gra świateł, efektowne projekcje i laserowy mapping pogłębiają wrażenia, których dostarczają nam muzycy, wykonując te nieśmiertelne klasyki rocka.

Podróż przez 50 lat historii

Nawiązując do nazwy tego artystycznego przedsięwzięcia, wykonawcy zabiorą widzów w niepowtarzalną podróż w czasie. W programie tego ponad dwugodzinnego wydarzenia są utwory z początku działalności Pink Floyd, takie jak „Arnold Lane”, „See Emily Play” czy „Astronomy Domine” z pierwszej płyty tego zespołu z 1967 roku, naznaczone psychodelicznym brzmieniem. Są także bardziej rozbudowane formy progresywne, takie jak „Fat Old Sun”, „Echoes”, oraz najsłynniejsze utwory z genialnej płyty „Dark Side of the Moon” (jak „Time” czy „Money”) i z niezwykle popularnego albumu „The Wall” („Another Brick in the Wall”, „The Happiest Days of Our Lives”).

Ten muzyczno-wizualny spektakl pozwoli widzom przenieść się w każdy z etapów kariery legendarnej brytyjskiej formacji, bo usłyszymy także utwory z ostatnich jej albumów (z lat 80. i 90.), takie jak „Final Cut”, „Learning to Fly” czy „High Hopes”, będzie to zatem okazja do zobaczenia, jak zmieniała się twórczość tej brytyjskiej grupy działającej przez prawie 50 lat!

Doskonała atmosfera

Grupa Pink Floyd History po raz pierwszy wystąpiła w 2001 roku w programie zatytułowanym „Welcome to the Machine” i już ten premierowy koncert został wyprzedany. Od tego czasu ten tribute band dał m.in. we Włoszech, Szwajcarii czy w Niemczech ponad 200 występów w halach i salach koncertowych, praktycznie wszędzie spotykając się ze świetnym przyjęciem i opiniami, że doskonale oddaje atmosferę koncertów Pink Floyd.

Bilety można kupić na stronie:

http://bit.ly/PinkFloydSzczecin