Jan Frycz, Jan Peszek, Andrzej Grabowski i Mikołaj Grabowski w mistrzowskiej sztuce Bogusława Schaeffera wystąpią 29 listopada o godz. 19 na deskach Teatru Lalek PLECIUGA.

Spektakl „Kwartet dla czterech aktorów” zakończy 9. Festiwal Komedii SZPAK w Szczecinie. Przedstawienie odbędzie się 29 listopada (niedziela) o godzinie 19 w Teatrze Lalek PLECIUGA. Bilety są już dostępne na bilety.fm.

 

SZPAK otwiera się na nowe formy wyrazu i wychodzi naprzeciw miłośnikom teatru. Teatralny klasyk w gwiazdorskiej obsadzie „Kwartet dla czterech aktorów” w reżyserii Mikołaja Grabowskiego zakończy 9. Festiwal Komedii SZPAK. Najlepsi polscy aktorzy Jan Frycz, Jan Peszek, Andrzej Grabowski i Mikołaj Grabowski w mistrzowskiej sztuce Bogusława Schaeffera wystąpią 29 listopada o godz. 19 na deskach Teatru Lalek PLECIUGA. Będzie to historia o czterech aktorach, którzy na oczach widzów poszukują sensu dla swego życia, dla teatru i sztuki jako takiej. Popis aktorskiego kunsztu, którego nie można przegapić, bo cały smak spektaklu tkwi w tym, że tekst i zarysowana sytuacja dramatyczna są zaledwie partyturą dla improwizujących artystów. Znakomite aktorstwo, atmosfera „półprywatności”, zmienność konwencji, zaskakujące widza niespodzianki, a w efekcie oryginalne, dowcipne widowisko, za każdym razem inne to cechy szczególne spektaklu na finał Festiwalu Komedii SZPAK.

 

„Kwartet dla czterech aktorów”

29 listopada (niedziela), godz. 19:00, Teat Lalek PLECIUGA w Szczecinie.

Reżyseria – Mikołaj Grabowski

Autor sztuki – Bogusław Schaeffer

Występują – Jan Frycz, Jan Peszek, Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski

Bilety w cenie 80 zł w przedsprzedaży oraz 90 zł w dniu spektaklu są już dostępne na bilety.fm.